2726

من از دیروز صبح ۶اصلا نخوابیده بودم الان تو اداره دیدم خلوته در اتاقو بستم سرمو گذاشتم رو میز. بیدار بودما و هوشیار ولی خواب بودم و چشام بسته ولی اتاقو میدیدم پر از لکه های سیاه. درتلاش بودم خودمو بیدار کنم. و واقعا حس میکردم سرم رو میز کشیده میشه و میدونستم جسمم خوابه بلند بسم الله میگفتم ولی صدام درنمیومد. از خدا میخواستم کسی در بزنه یا صدا بزنه تا بیدار شم. 

یهو تمام زورمو که زدم واقعا احساس کردم خودم افتادم تو خودم و بیدار شدم. سردرد شدیدم الان. حس میکردم خیلی زمان گذشته ولی همش فیکس تو دو دقیقه اتفاق افتاد. از لحظه ای که سرمو گذاشتم تا اینکه به خودم اومدم. 

واقعا روحم از بدنم جداشده بود؟؟؟ 

براتون پیش اومده؟ 

اصلا نفمیدم چی میگی😐

:)💛🌻 دختربچه ۱۳ساله کارت ملی نداره،اجازه گرفتن گواهینامه نداره،اجازه مسافرت رفتن نداره،حق رای دادن نداره،هیچ کارتجاری ومالی ای نمیتونه انجام بده و صلاحیت انجام هیچ کاری رو نداره! اما صلاحیت کافی برای"بله" گفتن سرسفره‌ی عقد رو داره😊 خودتون‌متوجه هستید دیگه؟💛🌻🚫درخواست دوستی ندید بخصوص آقایون،قبول نمیکنم،باتچکر🤌🏻  برای مدتی off....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من ی بار نصفه شب از خاب پریدم حس میکردم مث ی چیز سبک تو هوا دارم میرم چشام بسته بود ولی حس میکردم تو هوام تا چشامو باز کردم درست شدم

برای رسیدن ب حاجت دلم ی صلوات مهمونم میکنی 
آره روح از بدن جدا شده بود  ولی نترس چیز خاصی نیست  تجربه خوبیه

نه هزار بار گفتم خدایا گوه خوردم هنوز اونقدری واجبات جاش نیاوردم. کاملا هوشیار بودما ولی انگار دونفر بودم ولی داخل یک جسم و جسممو ندیدم. خیلی بد بود خیلی

به وفووووور😁یه مدت تو خونه قبلی تقریبا هر روز اینجوری میشدم روحم از جسمم زودتر بیدار میشد یه جونی میکندم تا دوباره برگرده بیدار شم😁اخرین بارم امروز صب وقت نماز اینجوری شد

پناه بر تو که بی صدا مرا میشنوی.....
2706