2733
2739

سلام. گاهی حس میکنم بچه خودشو گوله کرده و بهم فشار وارد میکنه. همون لحظه اطراف نافم یه ذره احساس کشیدگی میکنم. اما به شکمم دست میزنم از همیشه ش سفت تر نمیشه. 

بعد همون چند ثانیه نفسم تنگ میشه و ضربان قلبم خیلی میره بالا. 

این انقباضه؟ 

من هنوز 19 هفته م. ممکنه زود زایمان کنم؟ سرکلاژ هم کردم. 

بله انقباضه

دارو میخوری؟

⭕ﻭ ﻫﺮ ﻛﻪ ﺍﺯ ذکر ﻣﻦ(نماز و قرآن) ﺭﻭﻯ ﺑﮕﺮﺩﺍﻧﺪ، ﺑﻰ ﺗﺮﺩﻳﺪ ﺯﻧﺪﮔﻰ ﺳﺨﺘﻰ❌  ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺩﺍﺷﺖ ﻭ ﺭﻭﺯ قیامت 🚫ﻧﺎﺑﻴﻨﺎ🚫 ﻣﺤﺸﻮﺭﺵ ﻣﻰ ﻛﻨﻴﻢ⭕➡️ ۱۲۴ طه💢 ما ابد در پیش داریم. بخاطر ۱۰۰ سالِ دنیا، ابد رو خراب نکنیم.اگه مشکل داری اعتمادرو بخون. تاپیکرزق و روزیو تاپیک تاپیک آرامش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نی نی داره بزرگتر میشه فشار میاره به شکمت و پوستت کش میاد، انقباض اینجوری نیس که

عزیزم پس انقباض چه طوریه؟ 

خدا کنه نبا‌شه 😭😭😭

خیلی میترسم زبونم لال زود دنیا بیاد 

عزیزم پس انقباض چه طوریه؟  خدا کنه نبا‌شه 😭😭😭 خیلی میترسم زبونم لال زود دنیا بیاد

انقباض کلا فرق داره

بازم اگه خیلی نگرانی با دکترت مشورت کن

ولی سعی کن اروم باشی استرس خوب نیس

مطمنی؟ 😭😭😭 آره ایزوپرین

بابا من تو بارداری چند قلویی از هفته ۲۰ تا آخرش این رو داشتم

حتی بدترش رو

نتررررس

⭕ﻭ ﻫﺮ ﻛﻪ ﺍﺯ ذکر ﻣﻦ(نماز و قرآن) ﺭﻭﻯ ﺑﮕﺮﺩﺍﻧﺪ، ﺑﻰ ﺗﺮﺩﻳﺪ ﺯﻧﺪﮔﻰ ﺳﺨﺘﻰ❌  ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺩﺍﺷﺖ ﻭ ﺭﻭﺯ قیامت 🚫ﻧﺎﺑﻴﻨﺎ🚫 ﻣﺤﺸﻮﺭﺵ ﻣﻰ ﻛﻨﻴﻢ⭕➡️ ۱۲۴ طه💢 ما ابد در پیش داریم. بخاطر ۱۰۰ سالِ دنیا، ابد رو خراب نکنیم.اگه مشکل داری اعتمادرو بخون. تاپیکرزق و روزیو تاپیک تاپیک آرامش
انقباض کلا فرق داره بازم اگه خیلی نگرانی با دکترت مشورت کن ولی سعی کن اروم باشی استرس خوب نیس

ممنون😘

پنج شنبه نوبت دارم انشالله میپرسم ازش. 

مرسی. 

2738
بابا من تو بارداری چند قلویی از هفته ۲۰ تا آخرش این رو داشتم حتی بدترش رو  نتررررس

بچه ت به موقع دنیا اومد؟ 

ینی این انقباض نشونه ی زایمان زودرس نیست؟ 

بچه ت به موقع دنیا اومد؟  ینی این انقباض نشونه ی زایمان زودرس نیست؟

استراحت داشته باش به دکترتم‌بگو

میگم که من چندقلو داشتم

بله به موقع اومدن 

نگران‌نباش استرس بدتره ها