2733
2734
عنوان

سوپرایز بارداری

276 بازدید | 30 پست

خانوما برا تولد شوهرم که ۱۰ روز دیگست میخام خانواده شوهرم سوپرایز کنم هر چی ایده دارین لطفا بگید

و اینکه خانواده خودمم راه دورن اونارو چجوری خبر بدم اولین بارداریمه 

حامله شدم ولی نموند ساک بارداریم خالی .ان شاالله باز باردار میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بیشتر اون بچه ی بی گناه سوپرایز میشه وقتی بیاد ببینه اومده تو چه دنیای نکبتی...😄

چرا مگ دنیا چیه

یکی بوده فیلم از خودش ضبط کرده گذاشت که شوهرش از تو تی وی ببینه و از شوهرش تشکر کرده و حرفای عاشقانه ...

شوارم میدونه خانواده هارو میخاییم خبر بدیم

چرا مگ دنیا چیه

یه کم به دور برت تو دنیا نگاه کنی میفهمی چیه 

بی عدالتی 

ظلم 

کمبود آب و خکشسالی که تو آینده ای نزدیک چه جنگایی بشه به خاطر آب 

همه ی مواد غذایی شیمیایی و آلوده به سم و کود خطرناک 

بیماری های روانی و جنسی که روز به روز زیاد تر میشه 

ذات مردم روز به روز خراب تر 

مردم بی اعصاب 

و.....

2738
یه کم به دور برت تو دنیا نگاه کنی میفهمی چیه  بی عدالتی  ظلم  کمبود آب و خکشسالی ک ...

چکار کنیم خب ماهم مجبوریم بچه بیاریم نیاریم نمیشه زندگی کرد

میدونم این دفعه به جای خودت تنها با شوهرت فیلم بگیرین بعد رفتین خونشون بزار تو تی ویشون با هم ببینین

مرسی از پیشنهاد خوبت 

دیگه هیچوقت این حرفو جایی نزن  چرا نمیشه بدون بچه زندگی کرد!!!!!این چه حرفیه ؟ مگه دور از جون ...

عزیزم بی خیال لطفا چت هاتون رو پاک کنین از تاپیک از انرژی منفی خوشم نمیاد من الان از بارداریم خوشحالم شما باید تو ذوق مردم بزنید واقعا ک متاسفم

میدونم این دفعه به جای خودت تنها با شوهرت فیلم بگیرین بعد رفتین خونشون بزار تو تی ویشون با هم ببینین

گلم میشه تاپیکو گزارش بزنی پاک شه؟ از انرژی منفی و توهینی ک شده تو تاپیکم ناراحتم لطف میکنی بهم

گلم میشه تاپیکو گزارش بزنی پاک شه؟ از انرژی منفی و توهینی ک شده تو تاپیکم ناراحتم لطف میکنی بهم

ولش کن پشت این پستا یه دختر بچه کوچولو مدرسه ای که هیچی حالیش نیست 

تیکر یکسالگی دخترکوچولوم💜💜دخترم روشنی نور دوچشمان منی بهترین هدیه از جانب یزدان منی نمیرود از سرم نگاه زیبای تو تو بهترین هدیه ی دنیای منی فرنیای من پرنسس قشنگم مامان عاشقته ❤❤خدایا مرسی که یه پسر کوچولو ناز بهم هدیه داد ۱۴۰۱/۱/۱۱ پسر کوچولو من از قلبم متولد شد💙خدا جونم قول میدم از امانتی هات به خوبی مراقبت کنم. خانمای عزیزی که امضامو میخونین میشه یه صلوات برا سلامتی دخترم و پسرم دوتا خواهرام و شادی روح مامانم بفرستین 

مادرشوهرت اینارو کا دعوت کردی یه بشقاب اضافه تر بزار ازشون بخواه زودتر بیان بگو امشب یه مهمون خیلی ویژه داریم وقتی امدن سراغ مهمونو گرفتن جواب آزمایشو پاپیون بزن بده بهشون 

تیکر یکسالگی دخترکوچولوم💜💜دخترم روشنی نور دوچشمان منی بهترین هدیه از جانب یزدان منی نمیرود از سرم نگاه زیبای تو تو بهترین هدیه ی دنیای منی فرنیای من پرنسس قشنگم مامان عاشقته ❤❤خدایا مرسی که یه پسر کوچولو ناز بهم هدیه داد ۱۴۰۱/۱/۱۱ پسر کوچولو من از قلبم متولد شد💙خدا جونم قول میدم از امانتی هات به خوبی مراقبت کنم. خانمای عزیزی که امضامو میخونین میشه یه صلوات برا سلامتی دخترم و پسرم دوتا خواهرام و شادی روح مامانم بفرستین 
2706