2737
2734
عنوان

یعنی تو کهکشان راه شیری یه قرص واسه بزرگ شدن سینه نداریم؟؟؟😑😡🙁

| مشاهده متن کامل بحث + 1531 بازدید | 110 پست
۶۵ شده ۷۰ حالا ۷۰ خیلی بزرگه

اها

goftino.com/c/bIIaIK  لینک چت ناشناس طریق این لینک ناشناس با من چت کن😍جوابشم اگه دیر دادم میتونی هر وقت لینکو دید چک کنی😂   چرا فکر میکنید سنم کمه؟!!! بچه نیستم دوستان☺️❤️اگه با مهربونی برام کامنت بزاری چهار برابر مهربون تر از خودت جواب میدم😍✋🏻اما اگه بد رفتار کنی چهار برابر بد تر از خودت جوابتو میدم☺️✋🏻 پس یادت باشه برخورد من متناسب با شخصیت خودته👌🏻😁 این کاربری دست دو نفره ولی همه ی تاپیکا خودمم جز تبلیغا❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب اگ تپل تر شی تاثیر داره ب قول بچها شوهر هم بسیار تاثیرگذاره تو این مورد🙈🤣

اگه ماساژه خودم پس بکار شم💔😂شوهر ندارم فعلنا

goftino.com/c/bIIaIK  لینک چت ناشناس طریق این لینک ناشناس با من چت کن😍جوابشم اگه دیر دادم میتونی هر وقت لینکو دید چک کنی😂   چرا فکر میکنید سنم کمه؟!!! بچه نیستم دوستان☺️❤️اگه با مهربونی برام کامنت بزاری چهار برابر مهربون تر از خودت جواب میدم😍✋🏻اما اگه بد رفتار کنی چهار برابر بد تر از خودت جوابتو میدم☺️✋🏻 پس یادت باشه برخورد من متناسب با شخصیت خودته👌🏻😁 این کاربری دست دو نفره ولی همه ی تاپیکا خودمم جز تبلیغا❤️

عرق رازیانه یک استکان با عسل مخلوط کنید و شب ها بخورید به جز روز های قاعدگی تا زمانی ادامه بدید که احساس کنید سینه هاتون پر شده و سنگین شده.

عکس پروفایلم حکیم خیراندیش هستند . ایشون پزشک و استاد دانشگاه طب سنتی هستند و تو روسیه و ارمنستان تحصیل کردند  و پسر نیوزیلندی رو که هیچ دکتری تو اروپا  نتونست درمان بکنه ایشون تو دوازده ساعت درمان کردند. ایشون فقط بیماری های لاعلاج میپذیرن . اگه وقت کردی برو تاپیک مزاج شناسیم ، مزاج شناسی رو از طریق لینک پست اول یاد بگیرید احیانا لینک باز نشد بگید لینک جدید براتون بذارم . این دوره مزاج شناسی، رایگان توسط خود حکیم خیراندیش تدریس شده است. مزاج شناس باشید😉 اللهم عجل لولیک فرج یا امام زمان همه چیز من همه دار و ندارم فدای وجود شما یا صاحب الزمان خیلی دوست دارم از ته دلم شما رو محکم بغل کنم دست هاتون رو ببوسم و بذارم روی چشمام تو همانند شعر موزونی هستی که مولانا بسراید و موذن زاده آن را بخواند😍                                                         
من خیلیم لاغرما چاق شم فک کنم خوب شه ولی چاقم نمیشم برعکس:/

اره عزیزم ولی همه تپلا ام سی نه بزرگ ندارن که ممکنه کلا سایزت همین باشه،ی کم سنت بیشتر شد عمل میکنی بیخیال

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
بهت گفتم انترامیل استاندارد بخور فداتشم ۳ ماه بخور 

مرسی عزیزم😍😘

2738

وای باورت میشه امشب تو خواب سر سینه دعوا میکردم دختر خالم گفت وای نگاه چ کوچیکه منم رفتم روی خاکا نوشتم معلوم نیست چندتا برات مالیدن بزرگ شدن اونم جوابمو رو خاک نوشت بی شخصیت 😐😐😐

برای رسیدن ب حاجت دلم ی صلوات مهمونم میکنی 
مرسی عزیزم😍😘

دورت بگردم خوشگل من

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
به نظرم اول برو دنبال چاقی احتمالا سینت خود به خود اوکی میشه چون با ۴۵ کیلو همین که سایزت ۶۰ و صاف ن ...

اره نسبت ب وزنم خوبه بدبخت

👍🏻❤️

وای باورت میشه امشب تو خواب سر سینه دعوا میکردم دختر خالم گفت وای نگاه چ کوچیکه منم رفتم روی خاکا نو ...

😂😂😂😂😂😂😂😂

نه دست اون فرق داره ی هورمونی تشکیل میشه که سایز افزایش می‌دهد ینی در اصل بخاطر ر.ا.ب.ط  هستش

اها😂💔💔💔

اگرکیست نداری سرطان تواطرافیان خدای نکرده نیست هرروزرازیانه دم کن بخورتاقبل پریودیت پریود شدی قطع کن ...

رازیانه برا کیست خوب نیست؟

من عقب انداختم هر شب رازیانه میخورم درد دارم سینه هام شده سنگ از دردشم نگم جوشم زدم ولی پریود نمیشم

بزرگــ شدیم همچون شایعه ای در روستــا  https://harfeto.timefriend.net/16267932972920  
2706