2737
2734

همیشه اسی میره خونه یکی مهمون برای کلی ادم صاحبخونه یه مرغ میذاره☹️☹️

اما سایر نی نی سایتی ها برای هر نفر مهمان یه مرغ کامل میذارن(اندکی مبالغه🤣)

نه دقت نکردم

ولی بامزه گفتی😄

من یه حسابدارم که ازقضا به دنیای رنگی بچه ها علاقمندم و دوست دارم به دنیاشون رنگ و لعاب بیشتری بدم. پس لطفا به پیج من سر بزنید و کارای کودک و نوزاد و سیسمونی رو ببینید.@Nini.room.set

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای هر نفر ک ن ولی ۲۰نفر ۵تا کافیع

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.
2728
2738

من فکر کردم کاربری که گفته نصف مرغ و میخواد بپزه برا ۲۵نفر همون دوستی بود که یه مرغ و جلوی ۲۰نفرگذاشته بود و اون یکی کاربر جزو مهمونا بود😂😐🤦‍♀️😂💔

دختر بودن جرم نیس..دختری که بلند میخنده بیحیا نیست حالش خوبه! دختری که میخواد حقش و بگیره سلیطه نیست، توانمنده! زنی که طلاق میگیره مطلقه نیست، مجرده!دختری که نمیخواد ازدواج کنه ترشیده نیست، مستقله!...      ❤علاوه بر اینکه چشم هارا باید شست، جوردیگر باید دید؛  مغز هارا باید  شست... جوری دیگر باید اندیشید!