2737
2734

من قدم کوتاهه ۱۵۰ و چاقم البته دارم لاغر میکنم ۵۸ کیلو ام 

اصلا تیپ درست نمیتونم بزنم و وضمن پول هم که ندارم 

حالا میشه بگین بخوام از الان کم کم شروع کنم به خرید لباس 

چه چیزایی لازمه ،

از شلوار و کفش و کیف و شال و شومیز و....  چیزی که از مد نره و بشه چند ست باهاش درست کرد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مشکی رو همیش میشع ست کرد

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.
مشکی رو همیش میشع ست کرد

اینجوری بگم که مثلا میخوام بدونم این ماه یه کم پول دارم واجب تر از همه چیه 

شلوار جین بگیرم چه رنگی چه مدلی اسکینی یا مام و ...

مانتو کتی بگیرم عروسکی بگیرم چه رنگی کوتاه بلند و....

اینجوری بگم که مثلا میخوام بدونم این ماه یه کم پول دارم واجب تر از همه چیه  شلوار جین بگیرم چه ...

باید ببینی چی بت بیاد 

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.
2738

منم قدم کوتاهه همه چیم میپوشم خداروشکر بم میاد همه چی . ولی ب قدماها لباس فیت تن کشیده تر و خوش استایل ترمون میکنه .شلوار اسکینی و مانتو کتی خیلی برا قد کوتاه مناسبتره بنظرم 

اول اینکه همیشه یادت باشه فقط یک بار میتونی زندگی کنی پس کاری نکن ک حال خوش برات حسرت بشه:) دوم اینکه ممنون میشم برا حالِ دلم صلوات بفرستین💜
همونو از کجا بفهمم؟  اصلا نمیتونم تشخیص بدم خیلی سلیقه ام افتضاحه

از دیگران ک اطرافتن کمک بخوا

2706