2726
عنوان

کاربر selentia_5

218 بازدید | 4 پست

ببین اصلا جای تعجب نداره...این دخترا خیلی راحت از سادگی و اعتماد خانوادشون سواستفاده میکنن و صبح الالطلوع از خونه میزنن بیرون...میتونه بگه کلاس دارم...میتونه بگه ازمونم حضوریه...کلی دروغ میتونه ببافه تا 7 صبح از خونه بزنه بیرون و رل بزنه و برگرده😂بعد اینجور که تو گفتی به نظرم اصلا نیازی به مخ زدن پسره نبوده چون هر کسی جای اون دختره بود حداقل یه واکنشی برا اون بوسیدنه نشون میداد ولی این همچین بدشم نیومده..تازه سوار موتورش هم شده و با هم رفتن!شبیه این فیلم هندیا!😂

در مورد ادب و تربیت هم حرفی باقی نمیمونه!چون اصلا ادبی نداره که بخوایم راجبش صحبت کنیم...

@selentia_5    

..el miedo es estúpido, arrepentirse también

سلام بله درسته

خیلی خیلی تعجب کردم که چرا اون وقت صبح خانواده بهش نگفته من خودم هر جا بری میبرمت

چقد راحت میگذرن و اعتماد میکنن

منی که ۲۳ سالمه صبح ها تو کوچه نگاه میکنم ببینم اگه کسی بود میرم نبود و خلوت بود نمیرم ولی بعضیا 😖😖😖

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
سلام بله درسته خیلی خیلی تعجب کردم که چرا اون وقت صبح خانواده بهش نگفته من خودم هر جا بری میبرمت چ ...

دقیقاااا خود منم میترسم اصلا!ولی خب مشکل دوطرفه اس هم خانواده هم خود دختره...درسته به هرحال قرار نیس بگیم خانواده باید بچه رو تحت فشار بزاره و بگه حق نداری بری بیرون و این حرفا ولی کنترل لازمه!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقاااا خود منم میترسم اصلا!ولی خب مشکل دوطرفه اس هم خانواده هم خود دختره...درسته به هرحال قرار نیس ...

پسره هم قشنگ معلوم الحال بود

یعنی یه بچه ۵ ساله هم میفهمید این یارو چیکارست

حالا گذشته از اینا واقعاً دختره چطور دلش اومد با همچین آدمی دوس بشه و بره اینور اونور

یارو معلوم بود همون موقع از زندان دراومده والا

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
2728
پسره هم قشنگ معلوم الحال بود یعنی یه بچه ۵ ساله هم میفهمید این یارو چیکارست حالا گذشته از اینا واق ...

دختره احتمالا سنش کمه...حالا بیشتر از لحاظ عقلی منظورمه!شایدم از اینایی هست که میگه حتما باید تو این دورو زمونه رل بزنی وگرنه مسخره عام و خاص میشی..!