2737
2734
عنوان

چالش بدون آرایش +عکس( یه حرفی دارم )

1053 بازدید | 47 پست

من نه کیمیا حسینی هستم .

نه شیرین محبت .

من آرزو مفرد هستم ( وکیل پایا یک دادگستری و استاد دانشگاه برق ژنو سابق)

رنگ چشمام هم عسلیه نه آبی .

در واقع من دائم لنز میزنم به دلیل مشکلات بینایی و ... که اکثر مردم هم میدونن چیه .

در تاپیک قبلی در چالش بدون آرایش شرکت کردم که با انتقاد خیلیا روبه رو شد .

در این عکس نیکات آرتیست من خانم مینا راد عزیز بودن که حتی عکس من رو هم داخل پیجشون قرار دادن و شاید اون رو ببینید. 

اگر هم سوتفاهمی ایجاد شده عذر میخوام .

همچنین از آرمان عزیزم هم که جلوش با وقاحت درباره مراسم عقد قبلی‌ام صحبت میکنم و عکس اون زمان رو انتشار میکنم عذر میخوام .🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واضح حرف بزن من متوجع نمیشم😐

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.
2728
با توجه به تاپیک قبلی متوجه میشی عزیزم

آها باشه😘

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

اخه ماشالله خیلی خوشگلی باورمون نشد😂❤

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    
2738

مدرک از وکالتت بزار

پ.ن؛:نمیدونستم دیگ چی بگم

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
مدرک از وکالتت بزار پ.ن؛:نمیدونستم دیگ چی بگم

دهنت سرویس 😂😂😂وایی یبار ی آقایی تو پارک اومد کنارم وایساد شروع کرد از وکیل بودنشو درآمدش و ماشینشو این چیزاش گفت و گفت زن ندارم  رفیقش اومد یکی زد پس کلش گفت این هم زن داره هم دوتا بچه داره اون مدرک وکالتی هم ک نشونت داده مال برادرشه😂تا چندروز میخندیدم 

می‌رسد آن روز که چرخ بر مدار حق بگردد...حمایت از ال جی بی تی🏳️‍🌈💚
2706