2733
2734
عنوان

لیسانس مهندسی برق

| مشاهده متن کامل بحث + 1402 بازدید | 46 پست
جدیییی من که اوایل اینقد باد تو کله م بود آزمون نمیدادم فکر میکردم شوهر چه گلی به سرم میزنه😑   ...

خیلی اشتباه کردی خیلییی ، دیگه اینو الان همه میدونن دو سه سالی هست آموزش پرورش به شدت نیرو کم داره و خیلی نیرو میگیره 

من چکار کنم پیشنهادی چیزی ندارین

رشتت که به درد نمیخوره گلی ، الانم بارداری ، بزار بچت دنیا بیاد و بزرگ شه یکم بعد برو یه کاری یاد بگیر درآمد زا باشه ، شاخه های آرایشگری ، شمع سازی ، عکاسی ،آموزش زبان ، طراحی لباس ، خیاطی ، آنلاین شاپ و.....

البته آنلاین شاپ رو الانم میتونی بزنی 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

ببین کلا کار برای برق زیاده ولی اگه بخوای کار مرتبط بکنی باید نرم افزاراشو یاد بگیری و تو یه زمینه حرفه ای بشی

یا بری حالت کارآموزی یا با حقوق کم شروع کنی تا کم کم پیشرفت کنی

اگرم معلمی دوست داری میتونی استاد ریاضی فیزیک بشی مخصوصا اگه رتبه کنکورت خوب بوده

تو کار ویرایش کتاب درسی و این چیزام میتونی بری

منم برقم

صلوات میفرستین برام؟   دمتون گرم
رشتت که به درد نمیخوره گلی ، الانم بارداری ، بزار بچت دنیا بیاد و بزرگ شه یکم بعد برو یه کاری یاد بگ ...

اگه بدرد نمیخوره اینقدر بچه ها ریاضی نمیخوندن حتی رتبه اول ریاضی برق میخونند

گفتم فراموشم مکن گفتی تو در یادی مگر؟! /تیکر بدنیا آمدن خواهرزادم
رشتت که به درد نمیخوره گلی ، الانم بارداری ، بزار بچت دنیا بیاد و بزرگ شه یکم بعد برو یه کاری یاد بگ ...

رشتم خوبه. توی شهر های بزرگ کارهای زیاد و پردرامد داره ولی تو شهر کوچیک زندگی میکنم .اگر ازدواج نکرده بودم حتما میرفتم .خیلی از هم کلاسی هام دخترم هستن توی شرکت های مختلف کار میکنن اما دور از خانواده .ماهیانه ۱۲ تا ۱۵ تومن حقوقشونه

2706