2737
2734
عنوان

سوالات کنکور

| مشاهده متن کامل بحث + 513 بازدید | 68 پست
چقدر میگیره؟ منم یکی رو پیداکردم میگه روز کنکور با یکی توی حوزه هماهنگ میکنه تا جدا کنه افراد رو و ...

ای دی یا کانال تلگرامی داره به منم‌بدی دنبال این جور جیزا هستم خودمم سراغ دارم ولی خب بهموم نگفته یه حوزه میرین‌گوشی بگیرین میگه حوزه باخودتون

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

امیدوارم دروغ بگه و پولاتو بالا بکشه و تو بمونی و ی رتبه کارت شارژی! خیلیا من جمله خودم انقد فشار رومونه از ساده ترین تفریحاتمون زدیم انقد کتاب خریدیم و تست میزنیم صب تا شب ک امثال شما بیان صندلی دانشگاهو اِشغال کنن؟ خدا ازتون نگذره

فاطی خانوم:)))))
2728
حالا جدا از اینا، وجدانتون اجازه میده الان خیلیا شب و روز دارن تلاش میکنن و میخونن زحمت میکشنبعد شما ...

عزیزم من شش سال تو سیستم کادر درمان کار کردم

بخاطر اشعه سرطان گرفتم

پرتم کردن بیرون!نه بیمه ای نه حتی حاضر شدن منتقلم کنن بخش ام آر آی که اشعه نداشته باشه

میدونی شیمی درمانی چی کشیدم من؟

کی به من رحم کرد که من بکنم😊

رادیولوژی رو با زحمت خودم قبول شدم نتیجش شد این

ترجیح میدم پول بدم صندلی دندون بخرم تا التماس کسی رو نکنم توروخدا منو بذار ام آر آی!

...Take these broken wings and learn to fly again
از کجا میدونی

۲ بار کنکور دادم با صدتا مشاور ک استادای خفن مثل یحیوی و آرامفر و شاهین زاد و سوالا خیلیییی وقته طراحی میشه میدونی انگار رو هر سوال مدت ها وقت میزارن معلم هاشو قرنطینه میکنن و ...

امیدوارم دروغ بگه و پولاتو بالا بکشه و تو بمونی و ی رتبه کارت شارژی! خیلیا من جمله خودم انقد فشار رو ...

دقیقا خدا داره میبینه.   خیلیا با کمترین امکانات دارن درس میخونن بعد اینا با پول باباشون صندلی میخرن.   فکر کردن الکیه

امیدوارم دروغ بگه و پولاتو بالا بکشه و تو بمونی و ی رتبه کارت شارژی! خیلیا من جمله خودم انقد فشار رو ...

ووقتی خوندی مطمئن باش قبول میشی درضمن توهین نکن هرکی راه خودشو میره اینجا هم تاپیک نفرین کردن نیست 

عاشقانه عاشقتم سربازم
2738
عزیزم من شش سال تو سیستم کادر درمان کار کردم بخاطر اشعه سرطان گرفتم پرتم کردن بیرون!نه بیمه ای نه ...

متاسفم بابت اتفاقی ک افتاده امیدوارم خوب بشی ولی خببنظر من درست نیسخالا شما پولشو مگه داری؟

ووقتی خوندی مطمئن باش قبول میشی درضمن توهین نکن هرکی راه خودشو میره اینجا هم تاپیک نفرین کردن نیست&n ...

اره ب دزد جماعت توهین نکنم؟ بعله قبول میشم ولی ن اون دانشگاهی ک میخام خودت ک میدونی ق تهرانو بهشتی ب مو بنده

فاطی خانوم:)))))
ای دی یا کانال تلگرامی داره به منم‌بدی دنبال این جور جیزا هستم خودمم سراغ دارم ولی خب بهموم نگفته یه ...

اگه پولداری بده بگیر 

من ک نمیتونم چون از اون دنیا می‌ترسم حتی اگه پولشم داشته باشم

2706