2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظر من اون همه هدفش اینه که تورو جذب کنه یا میخواد یکاری کنه دوبارع باهم باشید این رفتاراش عادیه ...

یعنی فقط میخاد باهاش باشم؟

یعنی اون خاستگاریش الکی بوده از مامانم؟

گاهی میگم شاید چون جواب رد از مامانم شنیده میخاد من برم سمتش ک باز خواستگاری کنه ن ؟

با دس پس میزنه با پا پیش میکشه به نظرم دلش پیش تو گیره

حالا اجی چطور رفتار کنم ک فک کنه نمیخامش 

میگم سلام و خدافظی اگ کرد منم جواب بدم اگ ن منم هیچی نگم 

دیگ باهاشم حرف نزنم 

اگ باهامم حرف زد کوتاه جواب بدم درسته؟

ولی یعنی نمیگ چش بود اول ی طور دیگ بود؟😂

2728
حالا اجی چطور رفتار کنم ک فک کنه نمیخامش  میگم سلام و خدافظی اگ کرد منم جواب بدم اگ ن منم هیچی ...

حالا چرا میخوای یجور رفتار کنی که فک کنه نمیخوایش؟؟

اگر میخوایش خوب چراغ سبز بده 

واقعا؟؟یعنی برم سمتش؟؟ پس چرا اونروز گف مث برادر حرفمو گوش کن داخل جمع اجی؟من کلا گیج شدم😔

پس داری خودتو قول میزنی انگار.دوستش داری.وتمومی حرکاتشو ریز بریز زیر نظر داری.و یجورایی میخوای دوباره بهت پیشنهاد بده باهم باشین،درسته؟

ولی من باشم نمیرم سمتش.

میتونم بپرسم نسبتتون چیه وایشون تحصیلاتشون چیه وچه شغلی دارن؟

حالا چرا میخوای یجور رفتار کنی که فک کنه نمیخوایش؟؟ اگر میخوایش خوب چراغ سبز بده 

اخه خیلی اذیتم کرد تو بلاتکلیفی

اجی من همیشع باهاش سلام خدافظی کردم گاهی اوقات م اول گاهی اوقات اون ولی دو بار ک از ماشینش پیاده شدم فراموش کردم خدافظی کنم

س بارم داخل جمع من باااش حرف زدم

اول گف بلد نیستم غذا درس کنم منم گفتم گوگل سرچ گن دوم گفتم بسیج ای منطقه کجاس

سوم شرایط ماشین اقساطی چطورع

ی بارم چشم تو چش شدیم

یعنی فهمیده میخامش؟😔

پس داری خودتو قول میزنی انگار.دوستش داری.وتمومی حرکاتشو ریز بریز زیر نظر داری.و یجورایی میخوای دوبار ...

اجی میخام برگرده سمتم ک پسش بزنم چون خیلی تو بلاتکلیفی گذاشتم😔

اجی میشه درخواس بدم خصوصی بگم 

2738
اخه خیلی اذیتم کرد تو بلاتکلیفی اجی من همیشع باهاش سلام خدافظی کردم گاهی اوقات م اول گاهی اوقات اون ...

کار غیرعادی نکردی که تابلو بشه 

نه با رفتارهای بعدیت میتونی نشون بدی که نمیخوایش

کار غیرعادی نکردی که تابلو بشه  نه با رفتارهای بعدیت میتونی نشون بدی که نمیخوایش

اخه بعضیا میگن همین ک باهاش حرف زدی یعنی ی حسی هس و اینک دو بار خدافظی نکردی؟

اخه بعضیا میگن همین ک باهاش حرف زدی یعنی ی حسی هس و اینک دو بار خدافظی نکردی؟

نه بابا حرف زدن اونم در مورد مسایل عادی چه حسی میتونه داشته باشه

ولی اگه پسر خوبیه و دوسش داری الکی خودتونو اذیت نکنید

خواستگاریم که کرده

احساس میکنم دوست داره ... اگه هی میخواد بهت نزدیک شه (البته از حد خودش اون ور تر تره) اگه از رفتار هاش خوشت نیومد ی بار بهشون بگو ک بهتره کمی از درصد صمیمیت کم کنید . در کل هیچ وقت سرد رفتار نکن . چون آدمای سرد غیر قابل تحمل هستن 

نه بابا حرف زدن اونم در مورد مسایل عادی چه حسی میتونه داشته باشه ولی اگه پسر خوبیه و دوسش داری الکی ...

باور میکنی اجی خیلی اذیتم کرد کلا حسی ک بهش داشتمو نابود کرد سردم کرد😔

2706