2733
2734
عنوان

داداشم به خاطر من به زن داداشم سیلی زد

| مشاهده متن کامل بحث + 20502 بازدید | 290 پست
نه اولین بارت نیس میپری.خودت یادت رفته دیگه نیا تاپیکام اگه قصدت ازار نیست البته چون خوشت میاد کلا م ...

من مگه شما رو میشناسم که بخوام بچزونمت؟مثل ده ها کاربر دیگه نظرمو میگم . اکثرا هم تایپکای شمارو دیدم شرکت کردم توش خب چیکار کنم که زمانی که تاپیک میزنید من آنلاین هستم؟من به اسامی زیاد توجه نمیکنم پربازدیدها و اینا تو ذهنم میمونه شمارو هم از یه تاپیک پربازدید یادمه همین .هیچ توهینی هم بهت نکردم گفتم مگه نگفتی شوهرت خواب بوده شما اصلا پاسخ ندادی که من بگم اگر خواب نبوده که خب میرفت بیرون اگرم اره که یه دیقه بیدارش میکردی .شما توپیدی به من درصورتی که من اصلا دعوایی باشما ندارم . نمی‌شناسیمم همو که بخوایم همو بچزونیم

همین منظورش بود خیلی بد و بلند و کشدار گفت

بگو شما به تنگی خودتون گشادی ما رو ببخشید 

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرم خسته رانندگی پشتشو کرد بخوابه.برگرد صفحه اولو بخون کسی که چشمش بسته پتو روشه چه خللی برا زن دا ...

شوهرم خسته رانندگی بود پشتشو کرد بخوابه.زن داداشم هی با اخم و تخم به داداشم اشاره میکرد میخوام لباس عوض کنم.من پتو انداختم رو شوهرم گفتم خوابیده  

تا جایی که من میبینم اینجا به زن داداشت گفتی شوهرم خوابیده در حالیکه خواب نبوده از کجا معلوم یهو حواسش نبود بر نمی‌گشت ؟ یا اصلا بر نمی‌گشت همین که شوهرت می‌دونه زن داداشه داره لباس عوض می‌کنه آدمو معذب می‌کنه 

حق با زن داداشت بود درسته لحنش مناسب نبود ولی خواسته ش به حق بود و سیلی ای که خورد به ناحق بود 

میخوای قبول کن میخوای قبول نکن آدم حریم شخصی میخواد نمیتونه جلوی چهار نفر آدم اصلا تو بگو همه هم زن باشن لخت شه لباس عوض کنه فهمیدنش سخت نیست 

یاد زن داداش خودم افتادم..ـاولین سیزده بدر بعد بچه دار شدنش

بچش حدودا شش ماهه بود

کلی ب حون داداشم غر زد ک باید بچه رو کمکم هی بگیری

حالا داداشم رانتدگی هم میکرد

نمیگم نباید کمکش نیکرد

ولی زن غر غرو همه جا غر میزنه

حالا من اولین سیزده بدر ..بچم چهل روزشم نشده بود

یحا نزدیک خونه خونواده شوهرم رفتن...گفتن حداقل بیا با ما ناهار بخور برو...رفتم دوسه ساعتی نشستم...هیشکی بجه رو بغل نکرد..اصلا انتظاری نداشتم از کسی...تازه من سزارین هم کرده بودم

فقط بخاطر روحیه خودم رفتم ک کمی  روحیم عوض بشه

گریزانم از این خانه،ولی :چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟……
2728

عزیزم بعضی ها اینجا ثابت کردن مثل زن داداشت هستن

البته اصلا کار برادرت رو قبول ندارم

برادرت از قبل دلش پر بود اینطور خالیش کرد

حالا از نظر عروستون شما دلیل سیلی خوردن اون هستید درصورتی که دل پر داداشتون دلیلشه

بنظرم دیگه باهاش هم سفر نشید اگه مشکلی هم دارن به شما ربط ندن

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤
شوهرم میگه من شب نمیمونم هدیه میدی سریع برمیگردیم

راس میگه بابا برو خونت لنگاتو دراز کن 

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...
چرا فکر میکنیم توهین فقط فحش رو شامل میشه از اول تاپیک بودم،همش حرفای بی منطق و فضایی میزدین کم مو ...

من میگم اصلا عروس مقصر صد در هزار . وقتی میدونن یکی اینجوریه چرا توخونه مردم ابروریزی میکنن‌ابروی خودشون میبرن .خانم که میدونه زن داداشش منتظر جنگه چرا اجازه میده شروع کنه با یه حرف محترمانه و‌یه حرکت میتونه جلوگیری کنه .انقدر فهم این سخته واقعا؟

من طرف عروس نیستم دارم ماجرا رو از زاویه خودم میبینم

2738
من نظرمو دادم 😊به عقاید کسی بی احترامی نکردم به کسی توهین نکردم .فقط گفتم مگه نگفتی شوهرت خواب بوده ...

احتمالا اونجا هم که میگی من هیچی نگفتم همین جوری هیچی نگفته ؛ من که دیگه مخاطب قرارش نمی‌دم

من سطل آشغالی عاطفی تو نیستم دوست من ؛ پس اگه از جای دیگه زخمی هستی انرژی های منفی و سلیطه بازیاتو برای خودت نگه دار ؛ چون به محض اینکه متوجه بشم عقده داری پیاماتو نمی‌خونم 😝😉

اسی کسی ک این جملات ب کار میبره اصلن باید باش قطع رابطه کنی ..چ بی خانوادس مشخصه..میتونس بگه راحت نیستم سختمه ..یا میرفت تو حموم لباسش عوض کنه 

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
ببین چقدر تحت فشار گذاشتنش هر سری که اینجوری میگه به خواهر شوهراش وگرنه عروسای ماها چرا اینجوری نمیگ ...

تو یه زن داداش لازم داشتی مثل زن داداش من 

تا بدونی عروساهم میتونن حروم زاده بازی دربیارن😅

مبتلا به سندروم سسدستی                                                                                           
وا بنده خدا شوهرش 😂😂  چیکار کرده

مگه متوجه نشدی گفته داداشت یکی هم باید میزده تو گوش تو

من میگم اصلا عروس مقصر صد در هزار . وقتی میدونن یکی اینجوریه چرا توخونه مردم ابروریزی میکنن‌اب ...

چرا گفتی حرفت تناقض داره من چندساعت خوابم باشم بالا سرم حرف بزنن پا میشم میشنوم همچیو.من نمیبخشمت

شما دوتا اشتباه کردی یکی اینکه داداشت اون طفلی رو بیخودی زده واکنش نشون ندادی و نزدی توی دهن اون وحشی 

دوما وقتی داشتن میرفتن وساطت کردی و صاحبخونه رو صدا زدی مطمئن باش اگه میرفتن حالشون بهتر بود چون زنداداشت حس تحقیر داره بیچاره و مطمئن باش اونجا موندن مثل شب اول قبره براش🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

بد نگوییم به مهتاب اگر تب داریم !  "سهراب سپهری "  
2706