2726

دقیقاً برام پیش اومده 

از شباهت اسم ها بگیر تا حتی روحیات و طرز تفکر 

علاقه ها ،باورها و اعتقادات شبیه هم

فقط تنها تفاوت تفاوت سطح اجتماعی و خانواده ها بود و فرهنگ اون شهر 

مثل دقیقاً دوتا نیمه گمشده که فقط جسم فرق می کنه 

و بهم وابسته هستن و... 

دقیقاً برای من هم تو جنس مخالف و هم هم جنس خودم پیش اومده 😶💔

به نظر من آدما چند تا شبیه خودشون تو هر جنس دارن که جای جای جهان و با فاصله های جغرافیایی زیادی از هم فاصله دارن 

می شه یه حمد و صلوات مهمونم کنید 🍀🌱✨🌿💚 برای مردم سرزمینم آرامش، شادی ،سلامتی  ، و *تمرکز روی زندگی خودشون* رو از خدا خواستارم 😇نی نی سایت همه چیز نیست ،یه سایته واسه وقت گذراندن اضافی  اما منتهی کسانی هستن که تنها جایی که می تونن ادعای هویت و بزرگ بودن کنند همین جاست 😇   هرچیزی در تاپیک ها کاربران می گن یعنی چیزی که می خوان بگن و تصمیم با خودشون هست پس اینکه بعضی ها حس کارگاه گجت بودن می گیرن و احساس بزرگ بودن که چیزی فهمیدن ، همش فیکه 😄 صبر چیز خوبیه تقویتش کنید  و با هم دیگه تو تاپیک ها دعوا نکنید 🌱✨ آدما براساس درد هاشون به بقیه آسیب می زنن اما دوست عزیز دیگران که نباید تاوان چالش ها و مشکلات تو رو بدن 🤩  می گما بعضی ها خیلی بیکارن منتظرم تا من تاپیک بزنم بیان دعوا کنند 😂😂😂😂😂😂 می خوای شماره بدید من خودم بهتون پیام بدم که کی تاپیک زدم ☺️😉بیکاری بد دردیه باعث می شه سرت تو زندگی بقیه (تاپیک های بقیه چرخ بخوره) 😪😂 تفنگی که شما داری باهاش حمله می کنی پلاستیکه 😁 ما دوره های عملیش ‌‌واقعیش رو پاس کردیم 😜 کسی که گناه کنه می خنده وارد آتش می شه درحالی که گریه می کنه ✨🌱🍀🌿💚

من با خواهرم میتونم بگم فقط در سن و اسم متفاوتیم گاهی باهم ی چیزی رو میگیم بدون ک چیزی از قلم هماهنگ کرده باشیم و ب صورت اتفاقی مثلا ی نظر درباره با فیلم مثلا ی بار باهم گفتیم چقده دختره خره😂😂😂🤦🏻‍♀️یا تو رستوران غذا رو میارن میبینیم هردو کاملا مث همه انتخاب لباس رنگ یاهر چی اصن سلیقه هامون دقیق مث همه یا ی بار قرار بود ماهی پلو درست کنم خونه ی ما خونه ی عموم بودیم شب قبلش همه بودن گفتن شکم پر درست کنیم من و آبجیم همزمان با هم گفتیم نننننهههههههه یا گفتم بیا هرچی تو ذهنت اومد باهم بگیم هردو گفتیم فیل سفید حتی این های مورد علاقه ک میگم واسه بچه عامه رو از بچگی دعوا داشیم ک ن تیم بچه ننه😂😂😂😂💔خیلی بوده یادم نی ، ی بار هردو با هم ی جمله بلند گفتیم متوجه نشدیم هیچکدوم ک چی گفتیم بعد هردو میپرسیدیم ک چی گفتی بعد هردو اصرار میکردیم ک تو اول بگو آخر دوباره باهم گفتیم😂😂🤦🏻‍♀️با نامزدم هم ک پسرعمومن از بچگی خیلی شبیه بش بودم از نظر چهره و چهل رو تنها تفاوت سنی داریم تو شیطونی هم کارمون خیلی خیلی زیاد کپ همه😂😂😁ی عکس از دوسالگیمون هست همو بغل کردیم شیطون می‌خندیم هرکی میبینه میگه برادرته؟

میخام کنار هم پیر شیم بمیریم🔗🧡                           دوری هر کیو تحمل میکنم اما دوریه ت رو ن:/                  آخه دوریت واسه قلبم خود درده🥲                                اسمم یگانست نامزدم بهم میگه یکدانه😁🤍رزمی کار👊🏻🤎آی ام خانوم مهندس👩🏻‍🔧👩🏻‍💻دانشجو👩🏻‍🎓خانم آقای مهندس👨🏻‍🔧💙این کاربر قابلیت تبدیل دوست پسر ب شوهر را نیز دارد😁😂دارای پنج سال سابقه با عشقم😎🙈و الان هم نامزدیم😁💜ب قول تتلو:من تو شب دوتا ماه دارم...اونم دوتا چشمای توعه👀✨ تو چنان در دل و و جان رفته ک جان در بدنی پسرعمو جونم🤓💛می‌خوام با تو دوباره بچگی کنم🧿❤️🥺از عمیق ترین نقطه قلبم دوستت دارم🤤🧡 چ حس قشنگیه تا خودمو شناختم از همون بچگی حس عشق ب تو،تو وجودم ریشه زد🌍💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728