2737
2734

تو نی نی سایت همش میگن مجردا خوش به حالتون برین بچرخین بگردین  برین مهمونی مسافرت 

من حتی تا دم در خونه هم نمیتونم برم چرا ؟ چون خونوادم بسیار کنترلگرن 

خو خدایا خواستگارم میاد خودشون رد میکنن

کارم پیدا نمیکنم 

چه غلطی کنم من  بخدا خسته شدم 😔😔😔😔

من نمیدونم چرا به هر کی میگم الهی یکی لنگه خودت بیفته وسط زندگیت بهش برمیخوره ☹️☹️☹️ یعنی خودشونم میدونن شخصیتشون  در حد نفرینه😆 ولی ای کاش خودم یکی مثل خودم بیاد تو زندگیم ، شبانه روز دعا میکنم ، شما هم که داری میخونی دعا کن 🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دنبال کار باش پیدا میکنی عزیزم نا امید نشو بازم بگرد

شهرمون خیلی کوچیکه 

بلورت نمیشه من ارشد گرفتم ولی بیکارم 😭

من نمیدونم چرا به هر کی میگم الهی یکی لنگه خودت بیفته وسط زندگیت بهش برمیخوره ☹️☹️☹️ یعنی خودشونم میدونن شخصیتشون  در حد نفرینه😆 ولی ای کاش خودم یکی مثل خودم بیاد تو زندگیم ، شبانه روز دعا میکنم ، شما هم که داری میخونی دعا کن 🤗

بازم خوش بحالت😂😂😂😂 

من الان چشام از خواب باز نمیشه دخترم دیشب تا صبح رو سر من خوابیده بود لگد هم میزد تازه🤕

فقط 23 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
2738

عزیزم اینکه کنترلگر هستن خوشبختی خودت خبر نداری 

چون بعضی دخترا آسیب هایی از اجتماع میخورن که سرنوشتشون عوض میشه. 

خواستگارا هم حتما خوب نبوده که رد کردن . 

برای پیدا کردن کار هم صلوات هدیه بفرست به آیت اله بهجت . برادرم بهترین کار رو پیدا کرد.

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️

زیاد امیدوار نباش،اکثر اونایی که خانواده کنترلگر داشتن،همسزشون هم کنترلگر و بددل شده

ما دخترهای غمگین شانزده ساله ای بودیم که فکر میکردیم اگر میشد رنگ موهایمان را روشن کنیم ، تکلیفمان هم روشن می شد. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی . ما و کارت پستال هایِ « سوختم خاکسترم را باد برد ، بهترین دوستم مرا از یاد برد» ... ما و شعرهای دوران مدرسه ، اولین دست نوشته هایی که توی دفتر ِ  کوچک یادداشت می نوشتیم و مشاور دیوانه به خیال اینکه این یک نامه برای پسر مردم است از ما می دزدید .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه هایمان چانه دار نباشد و چشم سفید باشیم . ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل کبری تصمیم های خوب بگیریم ، و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که داس دارد…
انقد عشق مجردین من نمیدونم واسه چی پس ازدواج کردن

ان شالله همه به ارامش قلبی برسن 

حالا یکی با مجردی یکی با متاهلی 

ولی لجم میگیره میگن مجردا خوش میگذرونن

الان تمرکزت رو کار باشه کار داشته باشی بیرونم میری :)

چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد؛من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک💪😌 زانو نمیزنم حتی اگر سقف آسمان کوتاه تر از قامتم باشد...😎✌از خود قامتی خواهم ساخت به بلندای آسمان،همان قدر دست نیافتنی💟😍
2706