2726

تولد یک سالگی دخترمه لباس زنبوری بدوزم براش و تم زنبوری بگیرم

سلام عکس و کلیپ ماهگرد و تولد اتلیه ای درست میکنم(ب صورت انلاین میفرستم) اگه بخواید ی نمونه رایگان درست میکنم ببینید...اموزشم میدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مبارکه  من بودم خاکستری صورتی میزدم براش

ممنون نمیخوام صورتی و قرمز باشه

سلام عکس و کلیپ ماهگرد و تولد اتلیه ای درست میکنم(ب صورت انلاین میفرستم) اگه بخواید ی نمونه رایگان درست میکنم ببینید...اموزشم میدم

اره خیلی بامزس

من تم های کارتونی خارجی رو بشخصه نمیپسندم الگوهای خوبی نیستن

تو ایرانی ها هم که شخصیت کارتونی مطرح نداریم

همین زنبور یا حیوانات دیگه باشه خیلی خوبه

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
عزیزم دلم کاملا سلیقه خودتع ولی یه چیز بامزه ای در میاد باحاله

اره نمیخوامخفن و لباس انچنانی باشه میخوام بچگونه باشه

اره خیلی بامزس من تم های کارتونی خارجی رو بشخصه نمیپسندم الگوهای خوبی نیستن تو ایرانی ها هم که شخص ...

هنوز یک سالشه و اونا ب سنش نمیخوره حالا شاید بزرگتر شد خوشش اومد

قشنگه. راحت و کم هزینه هم هست. با سه رنگ‌مقوای زرد و سفید و سیاه خودت میتونی همه رو درست کنی. 

اره میخوام مقوا بگیرم درست کنم میزارم اینجام ببینید

2706