2204
2298
عنوان

یک عدد مرغ برای۲۰ نفر؟؟؟؟

184595 بازدید | 2115 پست

خانما مگه اصولا یه مرغ برای۴ نفر نیست؟ آخه چطور امکان داره ب۲۰ نفر برسه؟؟؟؟ با چ حسابی؟

دوستم شام دعوت کرد شمردم۲۰ نفر خانم بودیم. بعد دیدم روگازش ی قابلمه کوچیکه ک برنج سفید توش بود خیلی تعجب کردم آخه این برنج کم بود بعد مرغ آورد با خواهرش سیخ زدن خواهرش پرسید چقدر مرغه گفت یدونه کامل؟!!! یجوری گفت کامل انگار گوسفند بود. خب میخواستی همونم کامل نذاری؟؟؟؟

بچه ها من ساکت بودم و فقط نگاه میکردم. در ضمن این دوستم وضع مالی عالی داره.

از نظر اخلاق و احترام عالی بودا فقط غذاش واقعا کم بود. بعد سفره پهن کرد از این سر سالن تا اون سر سالن دوتا دیس برنج گذاشت با همون یدونه مرغ با ترشی همین. یعنی باورتون میشه بگم من فقط نصف کفگیر برنج ریختم و دوتا تکه کوچیک مرغ  تکه ها در حد حبه قند بودن واقعا گرسنگی مردم تا بیام خونه. خیلی زشت بود کارش

سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

2050

شاید میخواسته حیف و میل نشه شایدم تعداد دستش نبوده

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هرجا چراغی روشنه از ترس تنها موندنه... ای ترس تنهای من، اینجا چراغی روشنه💁آه هیدن فرزندم👶💞 الیزابت با ساق شلواری 💙 ایلشاه ۷ ام💜زن پرنده lady bird💚سریره(همون که همیشه اولین کامنته)💘بچه مدرسه ای نمونه💓عذرا مثل جت نرو💖جودی77about💞کهـربا💛 (🌙🌹00)💝سوئیتر👑 (🌰84)🌹 الیزابت۸۱بنت🌸 عaسsaلl🍯 آسیاss💪 یکدانه هستش😎 دلبر اما جومونگ😈 (30📘)🎀 یه بچه مشدی🥪  لینک حرف ناشناسhttps://harfeto.timefriend.net/16469353197393
2051