2733
2734
عنوان

کیا پاسور بلدن

267 بازدید | 18 پست

اول چهار تا کارت جلو هر نفر میذاری بعد اگر تو چهار تا کارت آس نبود دوباره چهارتا میذاری هرکسی آس باهاش افتاد اون حاکمه ک نفر سمت چپش بر میزنه بعد چن تا چن تا کارتا رو تقسیم میکنن؟

به هیچ کس و هیچ چیز تو زندگیت تکیه نکن جز خودت منتظر نباش کسی کنارت وایسه و دستتو بگیره هیچوقت..! آدما اون چیزی که فکر میکنی نیستن...
اول هفت بعد پنج

یعنی دست اول فقط هفت تا بقیه دست ها پنج تا

به هیچ کس و هیچ چیز تو زندگیت تکیه نکن جز خودت منتظر نباش کسی کنارت وایسه و دستتو بگیره هیچوقت..! آدما اون چیزی که فکر میکنی نیستن...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اول هفت بعد پنج

بعد اون چهار تا کارتم ک هر کدوم آس بود اون میشه حاکم باید بر بزنیم با بقیه کارتا ؟

اگه تو دست دو نفر آس رو کردن که امتیازش از همه بیشتر کی کارتا رو میبره؟

اول پنج تا اونی که حاکم حکم میکنه، بعد چهار تا چهار تا تا تموم بشه 

اره این درسته استارتر 

من خیلی وقته بازی نمیکنم یادم رفته😁

تا گردش جهان و دور آسمان بپاست.... نور ایزدی همیشه رهنمای ماست✌️😌
2738
اول پنج تا اونی که حاکم حکم میکنه، بعد چهار تا چهار تا تا تموم بشه 

یعنی پنج تا به حاکم میدن حاکم حکم میکنه حکم که کرد یکی چهارتا میدن به بقیه یعنی حاکم نه تا داره؟

من معتاد حکم هستم ،کسی هم نباشه تنهایی تو گوشی با خودم حکم‌بازی میکنم 😁

من تازه دارم یاد میگیرم😃 ببخشید ی سوال دیگه اگر تو ی دست مثلا حکم دل باشه بعد دو نفر آس رو کنن چ میشه ؟ 

یعنی پنج تا به حاکم میدن حاکم حکم میکنه حکم که کرد یکی چهارتا میدن به بقیه یعنی حاکم نه تا داره؟

دور اول به همه پنج تا ،حکم که کرد چهار تا دو باره به همه، نفری ۱۳ تا برگ به همه میرسه

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌
من تازه دارم یاد میگیرم😃 ببخشید ی سوال دیگه اگر تو ی دست مثلا حکم دل باشه بعد دو نفر آس رو کنن چ می ...

اینی که میگی متوجه نمیشم خب هر کسی میتونه اس داشته باشه و ببره 

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌
دور اول به همه پنج تا ،حکم که کرد چهار تا دو باره به همه، نفری ۱۳ تا برگ به همه میرسه

ببخشید من انقد سوال میپرسم یعنی پنج تا میدن حاکم حکم و انتخاب میکنه بعد چهار تا میدن به هر نفر بعد دوباره چهارتا میدن بهشون ؟ 

2706