2733
2734

خاهرشوهرم با یه تیپ خیلی زشتی اومده بود خاستگاریم

خجالت کشیدیم 

کتونیای زشت پوشیده بود

ی بارم رفتم خونشون توخونشونم لباسای زشتو شلخته پوشیده بودن 

بیان عروسی میدونم باهمون لباسا میان

وضعشون معمولیه

مثل ما

نمیگم لباسای گرون و خوب بخرن بپوشن

حتی شده  ی دس لباس نخی تمیز بپوشن ک پول زیادی نمیخاد

چ کارکنم

خودمونم دستوبالمون بستس ک خودمون بخریم براشون

من از هزارتا خریدم زدم ازهمه چ تقریبا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمد چرا دلم ب حال خاهرشوهرت سوخت😪

دخترتون رو جوری بزرگ کنید که شجاع باشه و به خودش تکیه کنه اگه این کارو نکنید ، کل زندگیش رو منتظر میمونه که مرد‌ها نجاتش بدن ...💮‹ شازده کوچولو پرسید: دوست داشتناتو میخوای ببری تو گور باهاشون چیکار کنی که ابرازشون نمیکنی؟! روباه گفت: من دیگه دوست داشتن ندارم.شازده کوچولو گفت: مگه میشه؟!روباه گفت: آره ...همه دوست داشتنامو دادم به یکی ولی اون گمشون کرد حالا هم هر جا دنبالشون میگردم پیداشون نمی کنم ... :) ›"‏شماهم حس میکنید این اواخر تحمل کردن ادمای اطرافتون سخت شده و همه روی مخن؟ حتی حس میکنم دیگه ادمایی که بهم نزدیک بودنم مثل قبلا نیستن🥲.""میدونید علت گریه ی بی اختیار چیه؟«اینه که بدنمون درحال مبارزه با چیزاییه که ذهن و قلبمون نمی تونن اون ها رو توجیه کنن!»😄"حدود یک سال خواننده خاموش بودم😇اینجا هیچکس،دیگری رو نمیشناسه و همه داریم از فرسنگ ها دورتر باهم حرف میزنیم و نظراتمون رو منتقل میکنیم پس بیایید باهم مهربون باشیم🌻☘
2731

نگو عزیزمممم بلاخره هرکسی یه فرهنگی داره

شما مگه خاستگاری ندیدیشون؟خوب شما این اقارو همراه با خانوادش با هر تیپو فرهنگی باید بپذیری 

بامن بحث نکنیدددد ،بخدا فقط شماره شوهر عمم مونده ک باهاش ثبت نام نکردم🤒
2738

خواهرشوهرا منم بلد بودن شیک بپوشن ولی برا جشنم تونیک در حد دم کنی پوشیدن که حرصم بدن

انشاالله خدا سر عزیزاشون جبران کنه

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

ب نطرم کلا عقدو بهم بزن...بللخره نمیشه ک تا اخذ عمر باهاشون قط ارتباط باشی..یه مهمومی میشه..یه تولدی...فردا روزی عروسی و تولد بچه هات میان..میشه بگی نیان؟؟

کاربر مثلا محترم..اگه یه چی گفتی و ی چی خلاف میلت جواب دادم و دوباره ی چی گفتی و جوابتو ندادم..دلیلش فقط یه چیزه.اونم اینه جوابی ک میفرستی رو نخونده حذف میکنم🤣🤣چون اگ قرار بود قانع بشی با همون جواب اول میشدی..پس بحث بیخودیه..
2706