2726
عنوان

نظر سنجی+ رمز گوشی شوهر

773 بازدید | 26 پست

رمز گوشی شوهرتونو میدونین بیایین ببینم بیشتریا میدونن یا نمیدونن

اگ میدونین خودش گفته یا قایمکی فهمیدین؟

تعداد رای : 64
نظرسنجی
اره میدونم
20
31%
ن نمیدونم
15
23%
اره میدونم قایمکی فهمیدم
1
1%
اره میدونم خودش گفته
28
43%
 هرگـــز شخصی ک ترو دوست داره وبهم اهمیت میده رو نادیده نگیر.  ی روز ممکنه متوجه بشی ک ماه رو وقتی داشتی ستاره هارو میشماردی از دست دادی 🤗🤗

هر دومون میفهمیم

میخواهم بیشتر کتاب بخوانم📚 اگر کتابی رو مشناسین که مفید بوده رو بهم معرفی کنید🙏برای رسیدن به هدفام تلاش کنم.💪 دعا کنیم برای همو آرزوهای خوبو امید داشته باشیم به امروز.. به فردا؛بهفردا ها.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی کار غیر اخلاقیه که بخای تو گوشی کسی فضولی کنی

تو مثل رقص گل سرخی رو باد💫 من مثل خارم رو شاخهه اونم زیاد زیاد🥀 خب بچها من همون جنگول فنگولم این کاربری جدیدمه که شدم خاهر جنگول فنگول😊 جنگ ستیز باشی به جای مرد ستیزو و زن ستیر🤗یه نکته دیگه که حضور هرکی تو سایت به خودش مربوطه و به شما ربطی نداره.راااستیییی یه کاربر هست تو سایت که همیشه چکم میکنه میخام براش اینجا تو امضام یه پیام بزارم:ببین عزیزم شاید ازت دلگیر بودم ولی بیخیال تو بی ارزش تر از اونچه که فکر میکنمی و این عقده های توعه و من نمیدونم تو زندگیت چه بلایی به سرت اومده که اینطور شدی ولی خدا کمکت کنه شفا پیدا کنی از لحاظ عقلی.و اینکه صد در صد خودت بیش از همه در عذابی پس دلم خیلی برات میسوزه ...!
2728
خیلی کار غیر اخلاقیه که بخای تو گوشی کسی فضولی کنی

کسی نیس شوهرمونو 🙄🙄🙄🙄خوبه از بقییه جاهاش دید بزنیم حبر دار بشیم گوشی غیر اخلاقی میشه

هرگـــز شخصی ک ترو دوست داره وبهم اهمیت میده رو نادیده نگیر.  ی روز ممکنه متوجه بشی ک ماه رو وقتی داشتی ستاره هارو میشماردی از دست دادی 🤗🤗

رمز گوشیامون لپ تاپامون پسوردای اینستا و جیمیل رمز حساب بانکی همه اش مشترکه 🤗

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗

یک گزینه تو نظر سنجی نبود😅

خودم رمز گذاشتم بس که پسرم تو گروه ها چیزای الکی می فرستاد

کلا از بعد دنیا اومدن پسرم گوشی هر دومون رمز دار شد

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...
میدونم چون دخترم رمز گوشی هردومون و یکی میزاره همیشه بعد بهمون اطلاع میده😅

😅😅 چ شیطونی بلا♥

کسی نیس شوهرمونو 🙄🙄🙄🙄خوبه از بقییه جاهاش دید بزنیم حبر دار بشیم گوشی غیر اخلاقی میشه

یعنی میخاین چیو بفهمین؟که خیانت میکنه یا نه؟

کلن کار غیر اخلاقیه 

تو مثل رقص گل سرخی رو باد💫 من مثل خارم رو شاخهه اونم زیاد زیاد🥀 خب بچها من همون جنگول فنگولم این کاربری جدیدمه که شدم خاهر جنگول فنگول😊 جنگ ستیز باشی به جای مرد ستیزو و زن ستیر🤗یه نکته دیگه که حضور هرکی تو سایت به خودش مربوطه و به شما ربطی نداره.راااستیییی یه کاربر هست تو سایت که همیشه چکم میکنه میخام براش اینجا تو امضام یه پیام بزارم:ببین عزیزم شاید ازت دلگیر بودم ولی بیخیال تو بی ارزش تر از اونچه که فکر میکنمی و این عقده های توعه و من نمیدونم تو زندگیت چه بلایی به سرت اومده که اینطور شدی ولی خدا کمکت کنه شفا پیدا کنی از لحاظ عقلی.و اینکه صد در صد خودت بیش از همه در عذابی پس دلم خیلی برات میسوزه ...!
2706