2733
2734
عنوان

بلغم بد ترین طبع

313 بازدید | 19 پست

بچه ها برا رفع بلغم وسردی چه راهکاری بلدید من دیگه خسته شدم نه وزنم پایین میاد نه هیچی تازه عوارض بدتری هم شنیدم داره معده ام نفخ داره چیکار کنم 

زندگی رو باید از زودپز آموخت 💯😉بااین که داره ماتحتش میسوزه بیخیال نشسته داره سوت میزنه😊😁

منم بلغمم اتفاقا منم همین مشکل نفخو دارم من که هیچ کاری نکردم فقط نباید هیچی بخوریم من یمدت حالت تهوع دلشتیم اصن هیچی نمیخوردم دیدم تا دوماه اصن معدم نفخ نمیکرد دوران حاملگی رو میگم.من یادم میاد از بچگی همین مشکلو داشتم نفخ معده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سردی نباید بخوری لبنیات کم مصرفی کنی زنجبیل سیاه دانه زیره عسل موز گرمیجات باید بخوری

وای وای نصف بیشتر تغذیه من که لبتیاته

زندگی رو باید از زودپز آموخت 💯😉بااین که داره ماتحتش میسوزه بیخیال نشسته داره سوت میزنه😊😁
2728
منم بلغمم اتفاقا منم همین مشکل نفخو دارم من که هیچ کاری نکردم فقط نباید هیچی بخوریم من یمدت حالت تهو ...

یعنی چی گشنه بمونیم زخم معده میگیریم عجب بیچاره هایی هستیم ما

2738
خب بخاطر همینه خوب نمیشی مثلا ماست میخوری بهش زیره بزن یه کاری کنی معتدل بشه

زیره سیاه یا سبز

وزنت زیاده نسبت به قدت باز من بخاطر قدبلندم اصن نشون نمیدم ولی بازم دوس دارم ۷۲بشم خیلی مانکن دیده م ...

اوهوم برا همین میخوام لاغر شم خوب 

استارتر هروقت چایی میخوری یه نوک چاقو پودر زنجبیل بریز همیشه بعد چندماه میبینی بدنت لاغرشده من امتحا ...

ایول چه خوب حتما حتما 

2706