2726

من ی دختر دارم و کلن هم از همون اول یه بچه میخواستم ،،،   با احترام ب همه اونهایی ک چند فرزندی رو‌دوس دارن    از بارداری مجدد تو این مملکت متنفرم !!!اصن اولیشم دوس نداشتم ،،گرچه الان میمیرم برای تک فرزند زیبام ،،، 

وای باورتون نمیشه    کابوس بود !!

! خواب میدیدم  ی پسر بدنیا اوردم و الان روی دستمه و حتی جرات باز کردن چشمامو نداشتم  ،،،حس میکردم روی دستم سنگینه !!! نفس نفس میزدم و میگفتم خدایا چی کار کنم !!   خدایا میشه بدمش ب کسی ؟! ب کی بدمش اخه ! 

اونقد حالم بد بود بی اختیار اشک از چشمم اومد !!!

بعد یهو دخترم اروم کنار گوشم زمزمه کرد مامان دوستت دارم  ،،نصف شب از اتاقش پا شده اومده روی تخت ما و اروم خودشو تو بغل من جا داده و سرشو هم گذاشته روی دستم کلوچه فندقی 😂 !! 

وای    وای    توصیف لحظه بیدار شدنم سخته،،،هزارتا بوسش کردم 😂دخترم وا رفته بود نصفه شبی 😂شوهرم غرید تو خواب ک   این چرا اینجاس !!!بخوابید  دیگه    

چرا اینقد ماچ مالی میکنید 😂😂

چقد حالم بد بود،،،   کسی میدونه تعبیر بچه اوردن تو خواب چیه !!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
هیچکی بلد نیس   تعبیر بچه اوردن چیه؟!!!

بچه لزوما به معنی بچه به دنیا آوردن نیست. میتونه معانی مختلف داشته باشه. مثلا نشون دهنده ثمره و نتیجه باشه. ایشالله که برات خیر باشه و کلی اتفاقای خوب بیفته

میشه درخواست دوستیم قبول کنی . چون میدونم دلیل خوابات چیه. البته انتظار داشتم استیکر غم و ناراحتی بذ ...

میشه همینجا بگید       نمیدونم ایدیم چ ایرادی داره ک اصن نمیذاره دوستی رو قبول کنم 

خوابت به خاطر شرایط زندگیته . این خواب همیشه برات تکرار میشه؟ایا تو رندگیت گاهی فکر کردی که مثلا اگه یه بچه دیگه داشتی چی میشد؟یا فکر کردی دخترت خواهربرادر میخواد؟مادران تک فرزند دار شرایط روحی خاصی دارن .ایا اینو میدونستی؟

خوابت به خاطر شرایط زندگیته . این خواب همیشه برات تکرار میشه؟ایا تو رندگیت گاهی فکر کردی که مثلا اگه ...

نه فک نکردم      دیگه چون از اول یه بچه میخواستم دخترمم ی جوری بار اوردم ک بینهایت راضیه از تک بودن!!!    بهش القا کردم خوشبختی در تک بودنه !!! اینجوری پرورشش دادم!!! نه اصن فک نمیکنم !!!ترجیح میدم بمیرم تا دوباره باردار بشم

خوابت به خاطر شرایط زندگیته . این خواب همیشه برات تکرار میشه؟ایا تو رندگیت گاهی فکر کردی که مثلا اگه ...

اصن  نمیبینم از این خواب !!     بچه ام پنج ساله اس    فقط دوبار تا حالا دیدم    اون قبلیه این بود ک ی پسر اوردم و دادمش ب ی خونواده دیگه       بعد هی میگفتم چ کاری کردم و پشیمون بودم تو خواب!!!   رومم نمیشد پس بگیرم!!!

نه فک نکردم      دیگه چون از اول یه بچه میخواستم دخترمم ی جوری بار اوردم ک بینهایت را ...

میدونم گلم درکت می کنم منم شرایطم مثل شماست. این افکار تو ضمیرناخوداگاه توس.‌هر چقدر که تو بگی من بهشون فکر نمی کنم . منم شرایطم کاملا مشابه شماست همیشه خواب میبینم یه فرزند دیگه به دنیا اوردم

اصن  نمیبینم از این خواب !!     بچه ام پنج ساله اس    فقط دوبار تا حالا دید ...

من ذهنیتم راج به خوابها اینه که بخاطر افکار خودمونن یا افکار و انرژی هایی که از اطرافیان بهمون میرسه

2706