2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
فکر کنم قابض باشه ولی مطمئن نیستم
وإِن یَکادُ الّذینَ کَفَروا لَیُزلِقونَکَ بِأَبصارِهِم لَمّا سَمِعُوا الذِّکرَ و یَقولونَ إِنَّهُ لَمَجنونٌ * و مَا هُوَ إِلاّ ذِکرٌ لِلعالَمین / خدایاپسرم به تو میسپارم
حالا برای چی میخوای بدونی؟
وإِن یَکادُ الّذینَ کَفَروا لَیُزلِقونَکَ بِأَبصارِهِم لَمّا سَمِعُوا الذِّکرَ و یَقولونَ إِنَّهُ لَمَجنونٌ * و مَا هُوَ إِلاّ ذِکرٌ لِلعالَمین / خدایاپسرم به تو میسپارم

نشاسته چیست و خواص نشاسته کدامست- آکاایران

نشاسته
من کشک گندم هستم . مغذى و کمى قابض مى باشم . سرمه ى من براى منع ریختن مو به چشم و سرمه ى من با شیرزنان و یا سفیده ى تخم مرغ مسکن حرارت چشم و آبریزش آن است . نرم کننده ى سینه - ضد خفقان مى باشم . خوردن پخته ى من با نبات و روغن بادام نیم گرم مانع خونریزى سینه است . گلو را نرم مى کند سرفه و درد سینه را تسکین مى دهد. تنقیه ى آن جهت زخم معده ، و ضماد آن با سرکه جهت رفع خناق ورمهاى گرم مخصوصا ورمهاى لثه مفید است . مالیدن آن با زعفران روى محل نیش حشرات سمى نافع است .
غذاییت آن کم بوده و خوردن آن شهوت را کم مى کند و دیر هضم مى باشد.
زبان خوراکیها