2726
ندا قرص خوردن تو بارداری مشکل نداره جای نی نیسفت میشه

و بعدا باردار نباشی پری میاد
قشنگترین تصیویر عمرم عکس نازنینی از نخستین دیدن توست. پس با من بمان تا زنده بمانم.........دخترم بزرگترین افسانه زندگیم می دانستم که روزی واقعیت بودنت همه عشق من خواهد شد........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
والا شهرزاد یعنی با خاک کربلا من نمیدونم خودم هم اینکارو نکردم اگر از این تسبیح تربت ها داری خوبه
گومبولیه من اومدی از دله مامانی بیرون....میخورمتااااااااااااااا ...هووووووووووووووم
الان منه بیچاره چیکار کنم هر جور حساب میکنم نمیشه خوب روز 13 آخره ماه روز 14 اول ماه روز 15 سهشنبه است. آخه من بدبخت پس کی برم اقدام.
ای همه عشق ، همه هستی و شور ای سراپا همه نور دردلم حس تو آمد پیدا. پروردگارا شکرت
سما تو رو یادم هست

من یک سری از بچه ها همیشه تو ذهنم هستن
مهسا میترا همیشه توذهنم هستن نم یدونم چرا حتیوقتی می خوام بخوابم روزمره رو که مرور می کنم اینا میان تو ذهنم

والان تو هم اضافه شدی با وحیده

وتاخوابم بره همه میاین تو ذهنم
قشنگترین تصیویر عمرم عکس نازنینی از نخستین دیدن توست. پس با من بمان تا زنده بمانم.........دخترم بزرگترین افسانه زندگیم می دانستم که روزی واقعیت بودنت همه عشق من خواهد شد........
2706