2194
2106
ندا قرص خوردن تو بارداری مشکل نداره جای نی نیسفت میشه

و بعدا باردار نباشی پری میاد
قشنگترین تصیویر عمرم عکس نازنینی از نخستین دیدن توست. پس با من بمان تا زنده بمانم.........دخترم بزرگترین افسانه زندگیم می دانستم که روزی واقعیت بودنت همه عشق من خواهد شد........

سلام مامانهای عزیز

اگه دنبال سرمایه گذاری مطمعن هستین واسه فرزندان دلبندتون

اینجا کلیک کنید

2166
والا شهرزاد یعنی با خاک کربلا من نمیدونم خودم هم اینکارو نکردم اگر از این تسبیح تربت ها داری خوبه
گومبولیه من اومدی از دله مامانی بیرون....میخورمتااااااااااااااا ...هووووووووووووووم
2050
الان منه بیچاره چیکار کنم هر جور حساب میکنم نمیشه خوب روز 13 آخره ماه روز 14 اول ماه روز 15 سهشنبه است. آخه من بدبخت پس کی برم اقدام.
ای همه عشق ، همه هستی و شور ای سراپا همه نور دردلم حس تو آمد پیدا. پروردگارا شکرت
سما تو رو یادم هست

من یک سری از بچه ها همیشه تو ذهنم هستن
مهسا میترا همیشه توذهنم هستن نم یدونم چرا حتیوقتی می خوام بخوابم روزمره رو که مرور می کنم اینا میان تو ذهنم

والان تو هم اضافه شدی با وحیده

وتاخوابم بره همه میاین تو ذهنم
قشنگترین تصیویر عمرم عکس نازنینی از نخستین دیدن توست. پس با من بمان تا زنده بمانم.........دخترم بزرگترین افسانه زندگیم می دانستم که روزی واقعیت بودنت همه عشق من خواهد شد........
2183
سمیرا بعد از این همه مدت تازه الان اضافه شدم ؟
این رسمشه ؟
این معرفته ؟
پاشو پاشو بریم محضر طلاق میخوام
خدایا عاشــــــقتم دختر مامان خوش اومدی ، قدم رو چشم ما گذاشتی
ایشالله همه به همین وقت اذان حاجت می گیرین تا قبل عید ننه می شین
سلام ماری جون
2191