2737
2734
عنوان

درد دل 💔

201 بازدید | 10 پست

نمدونم دیگه باید دلم از چی بگیره با این که ینفر دارم که تموم زندگیمه احساس تنهایی میکنم 

وقتی پدر مادرت درکت نکنن و بدونن دخترشون عاشق شده ولی از قصد بخان جداشون کنن 💔🥺

دوساله که انقد گریه کردم دیگه اشکی برام نمونده یه آدم سنگدل شدم .. خدا چرا بغضیارو از همون اول که به دنیا میان بهشون خوشبختی میده یکی مثل من که بخام از پدر مادر ضربه بخورم ..تو خونشون زندگی میکنم ولی انگار جهنمه ناشکری نمیکنم هر کسی دلش میگیره میگم خدا هست میبینه کمک می‌کنه 

خب پس کی دیگه مگه خدا بنده هاشو دوست نداره مگه نمیبینه از غصه و درد تو سن ۱۸سالگی هزار نوع بیماری افسردگی و استرس اومده سراغم 

اگر آدم بدی بودم میگفتم حقمه ..من برا پدر مادرم اینجوری نبودم مامانم مریض شده بود بخاطرش تو مدرسه گریه میکردم همه حواسم پیشش بود دعا میکردم زود خوب بشه پیش خودش اشک نمیریختم که قوی باشه 

همه تو مدرسه من و آروم میکردن که انقد به فکرش بودم 

حالا چرا حقم باید این باشه که انقد اذیتم کنن هم پدرم هم مادرم نمدونم از کدوم شون گله کنم با کی حرف بزنم کی می‌فهمه خب جز خدا فقط نمی‌دونم داره باهام چیکار می‌کنه برای خدا خیلی راحته که من و عشقم بهم برسیم 

ولی نمی‌دونم چرا دوس داره همش گریه کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

بعضی وقتا آدم تو زندگی به جایی میرسه که دیگه هیچ امیدی نداره میبینی یه دفعه مشکلش حل میشه. 

خداس که بهترین ها رو به آدم میده پس فقط از خدا بخواه.

🌼الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🌼
بعضی وقتا آدم تو زندگی به جایی میرسه که دیگه هیچ امیدی نداره میبینی یه دفعه مشکلش حل میشه.  خد ...

درست میگی عزیزم 

ولی برا رسیدن به عشقم هر کاری میکنم خدا هم بهم نگاه میکنه میدونم ولی کاش که بشه اینحوری زود تر رسید 

درست میگی عزیزم  ولی برا رسیدن به عشقم هر کاری میکنم خدا هم بهم نگاه میکنه میدونم ولی کاش که ب ...

اون موقع به من هم نگاه نکرد😔😔

ولی بعدا تو موقعیت های خاص کلی نگاهم کرد و من معتقدم که هر جا نگاه نکرده به صلاحم نبوده حتما.ولی دل که صلاح و اینا رو نمیفهمه فقط میخواد همین وبس.

🌼الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🌼