2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من پیازو سرخ میکنم گوشتو اضافه میکنم و رب ادویه اینا میزنم یک ساعت مونده به پخت کامل آلو ها رو اضافه میکنم همین  اما با مرغ فرق داره آلو رو جدا با کره یکم سرخ میکنم  مرغو هم تو دو مرحله اول با زردچوبه سرخ میکنم بعد با زعفران 

Πچه در دل من .......چه در سر تو .......من از تو رسیدم به باور تو ‌Π     (( تو بودی و من ))
2738
مرررررررسی گلم از توضیح خیلی خوبت لیمو عمانی نندازم؟؟

فدات عزیزم  من نمیندازم کلا دوست ندارم اما شما میتونی بندازی   اگه از رو برنامه ی سرآشپز پاپیون نگاه کنی خیلی بهتره اونجا دستور پخت های عالی داره

Πچه در دل من .......چه در سر تو .......من از تو رسیدم به باور تو ‌Π     (( تو بودی و من ))
بازم ازت ممنونم دوست خووبم😘😘😘

من پیاز با فلفل وزردچوبه تفت میدم بعداز یک ساعت ونیم سیب زمینی بهش اضافه میکنم بعدش ۲۰ مین آلو ...لیمو طعمشو عالی میکنه ۵ مین قبل ازینکه از رو گازم برش دارم ۳ تا دونه قند میندازم عاااااالی میشه

چندتا مدل خورشت آلو داریم 

من پیاز تفت میدم گوشت خورشتی زیاد میریزم تفت میدم 

نمک زردچوبه یه کوچولو میزنم 

بعد آب میریزم میزارم دو ساعت بپزه 

بعد گردو خورد شده البته تیکه های درشت میریزم نیم ساعت که گذشت به خورد شده میریزم بعد از نیم ساعت آلو میریزم دومدل خوب و درشت میریزم بعد از نیم ساعت برگه زردالو میریزم 

بعد از نیم ساعت رب انار میزنم  

بعد از نیم ساعت چک میکنم نمک ترشی شو در آخر زعفرون 

نوش جان

2706