2726

کل لوازم برقیای کوچیک اشپزخونمو اینترنتی خریدم مغازشم خوب بود و مثل مغازه های عادی حالا تازه اسنک سازشو دراوردم خوب بود بعد یه سری که درست کردم باهاشدیگه یهو کار نکرد خاموش شد میترسم بقیه شونم همینطوری باشن اعصابم خورده 😭😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ازچه سایتی سفارش دادی/؟

فکرنکنم خراب باشه همشونا

چیزی‌ که آدمیزاد رو میکُشه، حسرته حسرتِ جاهایی که نرفته،کارایی‌که نکرده، حرفایی که نگفته.حسرتِ آدمی که دیگه تکرار نمیشه و هیچ‌کاری واسه نِگه‌داشتنش نکرده...مشاوره دانشگاه فرهنگیان /این کاربرانتقادپذیر نیست پس خواهشمندم ازنقدوایرادگیری خودداری فرمائید!!
2728
خریت 🥲🥲

دور از جونتون 

چون خودم تعمیرات لوازم برقی هستم هیچ وقت لوازم برقی رو اینتذنتی نخرید 

ارزون بود بدونید ی مشکلی هست مثلا جاروبرقی بوش که مارک اصلیش 3 تومنه کپی هاش هم هست 1 تومن معلومه که مثل اصلیش کار نمیده بهتون

وقتی از مغازه میگیریدم اگه خراب بشه زوری گردن میگیره و عوض میکنه شما که دیگه انترنتی خریدین

الماس فقط یه تیکه ذغال سنگه که تونسته زیرفشار دووم بیاره💎💎
دور از جونتون  چون خودم تعمیرات لوازم برقی هستم هیچ وقت لوازم برقی رو اینتذنتی نخرید  ار ...

حاجی زاده میشی اسمشون تو اینستا هست ببینید محصولاتشونو ادم شک نمیکنه دیگه درس شد برام 

حاجی زاده میشی اسمشون تو اینستا هست ببینید محصولاتشونو ادم شک نمیکنه دیگه درس شد برام 

اگه چند روز میگذره از خریدتون بهشون پیام بدید 

الماس فقط یه تیکه ذغال سنگه که تونسته زیرفشار دووم بیاره💎💎
2706