2737
2734

بچه ها سلام

من دنبال دکتری میگردم هزینه زیرمیزی یابه قول خودشون 

هزینه تیم جراحی نگیرن

شما کسی رومیشناسین؟

دکترشاپوری ودکترخلج امروز رفتم نفری ده میلیون میگیرن

دکتر مهدی هاشم آقایی عالیه

تو بیمارستان فوق تخصصی با کادر مجرب عمل میکنن با همه بیمه ها هم قرار داد دارن که خیلی کمک توی هزینه ها تومن

10 سال سابقه جراحی و بیش از 7000 عمل موفق دارن ایشون متخصص جراحی لاغری و زیبایی و دارای بیشترین آمار رضایت مراجعین هستن

آدرس:
بلوار ایت الله کاشانی،نبش گلستان شمالی،ساختمان پزشکان(پلاک ۲۹)،بلوک ۳،واحد پنجم
۰۹۳۳۱۵۶۳۰۰۳
این پیج اینستاشون هم شماره هم نمونه کاراشون داخلش

آخخخ ک زمین بدجور گرده ، آدم نماها!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای اینکه معدت کوچیک بشه باید معدتو با خوراکی های گرم کوچیک کنی.

گرم کردن معده: یک استکان عرق نعنا با یک قاشق غذاخوری بارهنگ بجوشانید و با عسل شیرین کنید و شب ها میل کنید

عکس پروفایلم حکیم خیراندیش هستند . ایشون پزشک و استاد دانشگاه طب سنتی هستند و تو روسیه و ارمنستان تحصیل کردند  و پسر نیوزیلندی رو که هیچ دکتری تو اروپا  نتونست درمان بکنه ایشون تو دوازده ساعت درمان کردند. ایشون فقط بیماری های لاعلاج میپذیرن . اگه وقت کردی برو تاپیک مزاج شناسیم ، مزاج شناسی رو از طریق لینک پست اول یاد بگیرید احیانا لینک باز نشد بگید لینک جدید براتون بذارم . این دوره مزاج شناسی، رایگان توسط خود حکیم خیراندیش تدریس شده است. مزاج شناس باشید😉 اللهم عجل لولیک فرج یا امام زمان همه چیز من همه دار و ندارم فدای وجود شما یا صاحب الزمان خیلی دوست دارم از ته دلم شما رو محکم بغل کنم دست هاتون رو ببوسم و بذارم روی چشمام تو همانند شعر موزونی هستی که مولانا بسراید و موذن زاده آن را بخواند😍                                                         
2731
ببخشید اسم دکتر تون چی بود؟

دکتر سامان محمدی پور.کارش عالیه.خدا خیرش بده من خیلی راضی ام

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
دکتر رضایی.عالیه مهراد عمل میکنه کلا ۴۵ تومن البته ۷ماه پیش الانو نمیدونم

تا ۶۰تومن باشه مهم نیس

فرانشیز سهم ماست ده درصد

اما ده میلیون جدا حقیقت زور داره

ما داریم دوبیمه رد میکنیم تامین اجتماعی ودی

2738
تا ۶۰تومن باشه مهم نیس فرانشیز سهم ماست ده درصد اما ده میلیون جدا حقیقت زور داره ما داریم دوبیمه ...

پول زور میگیرن من خودم میخواستم برم خصوصی دکترم خودش گفت برم پیشش تو دولتی تازه من اگه بیمه استفاده میکردم کاملا مجانی میشد برام

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
پول زور میگیرن من خودم میخواستم برم خصوصی دکترم خودش گفت برم پیشش تو دولتی تازه من اگه بیمه استفاده ...

یعنی به قرآن حرفایی میزنن

انگار بلا نسبت شما

دوتا گوش بالاسرمه

میگن ما این پول روبرایه سری هزینه های کادر بیهوشی وپزشکی میگیریم ووسایل

اصلا پول وسایل جداس که بیمه میده از سه بیمارستان پرسیدم

درثانی دایی ام جراح بوده دیگه اینو به من نگو  

یه دایی ام دکتربیهوشیه چون میدونم دعوام میکنه عمل کنم

بهش زنگ نزدم بپرسم کدوم دکتر خوبه وپول نگیره

یعنی به قرآن حرفایی میزنن انگار بلا نسبت شما دوتا گوش بالاسرمه میگن ما این پول روبرایه سری هزینه ...

خصوصی که بری وسیله رو خودشون میدن دولتی هم بری که جدا می‌خری می‌بری.همش بهانه و الکیه.کبا این دکترای معروف می‌خوام بابت اسم و رسمی که دارن پول بگیرن وگرنه اسلیو هم به عمل مثل بقیه عمل هاست

یعنی به قرآن حرفایی میزنن انگار بلا نسبت شما دوتا گوش بالاسرمه میگن ما این پول روبرایه سری هزینه ...

دور از جونت ولی آره می‌دونم چه بهونه هوایی میارن الکی

خصوصی که بری وسیله رو خودشون میدن دولتی هم بری که جدا می‌خری می‌بری.همش بهانه و الکیه.کبا این دکترای ...

دقیقا

اول رفتم دکترگوارش گفت بیزینس شده

اسلیو برو رسول اکرم ستارخان

گفتم تکمیلی دی دارم گفت پس بگرد دکتر پیدا کن

عزیزم للان دیدم دکتر سامان تو تریتا عمل میکنه

شما اونجابودی؟

بیمه مون نوشته با تریتا قرارداد داریم 

حالا زنگ میزنم هم مطب دکتر هم تریتا اگر زیرمیزی نگرفت انشا ا.. اقدام میکنم

دقیقا اول رفتم دکترگوارش گفت بیزینس شده اسلیو برو رسول اکرم ستارخان گفتم تکمیلی دی دارم گفت پس بگ ...

ان شالله هرچی خیره.اره تریتا هست ولی خودش گفت من رفتم بوعلی که دولتی بود 

2706