2733
2734
عنوان

شما باشین کدومو انتخاب میکنید؟😂

174 بازدید | 19 پست

برید استخر  باباتون مربی باشه و به چند تا پسر 20 تا 25 ساله بخواد آموزش بده برای مسابقات 

بگه تو هم بیا ولی برو توی اتاق پای تلویزیون تا ساعت هشت هشت و نیم 

یا میرین خونه ی دوستتون تا ساعت دوازده هم اونجا بمونید 

گیر کردم بین این دوتا 

اتاقش باحاله😂

دوست دارم برم اونجا فقط بخوابم🤒😂

خسته د کل ولات!هه رفیقی هم ناریم وش بگوییم محتاج دعاتیم رفیق تا تیه دینه همه کفرچی عرق خورن.....😂⁦🤦

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دومی پیش دوستام اونجا حوصله ت سر نمیره؟ 

دختر بودن جرم نیس..دختری که بلند میخنده بیحیا نیست حالش خوبه! دختری که میخواد حقش و بگیره سلیطه نیست، توانمنده! زنی که طلاق میگیره مطلقه نیست، مجرده!دختری که نمیخواد ازدواج کنه ترشیده نیست، مستقله!...      ❤علاوه بر اینکه چشم هارا باید شست، جوردیگر باید دید؛  مغز هارا باید  شست... جوری دیگر باید اندیشید!  
فکر کردم بابات میگه بیا تو استخر 🤐

نه بابا😂

از یه ور خودمم داورم شاید با حجاب اسلامی کامل رفتم نگاهشون کردم نشستم🤦😂👏

خسته د کل ولات!هه رفیقی هم ناریم وش بگوییم محتاج دعاتیم رفیق تا تیه دینه همه کفرچی عرق خورن.....😂⁦🤦
2738
پسرای لخت به به😜😜😜

نه بابا 😂

اینا قهرمانای کشورین تمریناشون فقط با لباس هایی که پارچشون سنگینه و تو ابم خیلی سنگین میشن شنا میکنن🤣

نه بابا😂 از یه ور خودمم داورم شاید با حجاب اسلامی کامل رفتم نگاهشون کردم نشستم🤦😂👏

چش چرونی؟؟؟😃😏

وزن شروع:۷۱......وزن الان:۶۲،۶۵۰......وزن هدف تاعید:۶۰......وزن هدف اصلی :۵۰ شروع دوباره پیاده روی۲۷دی 
نه بابا 😂 اینا قهرمانای کشورین تمریناشون فقط با لباس هایی که پارچشون سنگینه و تو ابم خیلی سنگین می ...

اوخی نشدکه 😂😂😂

وزن شروع:۷۱......وزن الان:۶۲،۶۵۰......وزن هدف تاعید:۶۰......وزن هدف اصلی :۵۰ شروع دوباره پیاده روی۲۷دی 
بستگی داره تو اون اتاق خبری باشه یا نه 😁😁😂😂شوخی کردم ولی من چون رفیق بازم ترجیحم اینه تا 12 پیش ...

نه بابا خبری نیست 

گرم و نرم تلویزیون قهوه و کیک😂

والا ترجیح میدم برم استخر😂😂😂😂

2706