2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ازاول پری ۱۲روزبگذره اون موقع دقیق ترهست ب بارداری

نه من برنامه p v دارم زده 4 روز تا عادت. دیگه جلوگیری نداشتم. ترس افتاده ب جونم

لایک نکن دیگه  
2738
قانون مورفی😂😂👍

عزیزم خیلی احتیاط کن...اصلا نمیشه پیش بینی کرد..

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  

[QUOTE=222712419]عزیزم خیلی احتیاط کن...اصلا نمیشه پیش بینی کرد..[/QU

بعد از 12 سال زندگی دیشب درباره تخمک گذاری و بارداری دقیق خوندم. اخرم دقیق نفهمیدم احتمالش هست یا نه. امیدوارم هرچی صلاحه خداست بشه

لایک نکن دیگه  
[QUOTE=222712419]عزیزم خیلی احتیاط کن...اصلا نمیشه پیش بینی کرد..[/QU بعد از 12 سال زندگی دیشب دربا ...

منم ده ساله متأهل هستم عزیزم..

ولی خب احتیاط کن اگه واقعا بچه نمیخوای...

من دوستم بعد از تخمک گذاری همیشه رابطه ی بدون جلوگیری دارن و مشکلی هم نداشتن تا الآن..ولی من خیلی میترسم..

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
2706