2733
2734
عنوان

شوهرم همیشه خیانت میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 3075 بازدید | 208 پست
واینکه چند ساله این موضوع.به نظرت جدا میشدن واستدن خوب بود.یا باهمین دعواها باز کنارهم هستن خوبه.آخه ...

9 سال

9 سال از عمر من و خودشونو هدر دادن 

جدا میشدن یه جور نشدنم یه جور 

درسته پدر آدم ممکنه هر قدری بدی بکنه ولی اون حس امنیت و حمایتش رو نیاز داری من بعضی وقتا فکر میکنم کاش مامانم جدا شده بود این همه زجر نمی کشید بعضی وقتا هم اونقدر ازش شرمنده میشم که چجوری موند و نرفت 

میشه بخندی؟!                             کاش از سمت خدا معجزه نازل بشود                                                                      تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود:)🌻 دَر دورتَرین فواصِل هَستی، نَزدیکتریٓن مخاطبِ من باش♡

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خودم بزرگش میکنم خیلی سعی کرده ام نشد افسردگی گرفتم کارم فقط گریه هست پسر من یه مادر افسرده میخواد چ ...

فکر میکنی طلاق نگرفته فکرت اینه که زودتر از شوهرت ازدواج کنی 

تنهایی سخته 

آدم طاقت نمیاره 

از طرفی چرت و پرت گویی های مردم آدمو آزار میده 

مرد خوبم نباشه سایش رو سر آدم خوبه ....

باهاش دعوا نکن ازش توقع نداشته باش به حال خودش بزارش 

تا درست شه 

بگو بیا یه بار دیگه بهم فرصت بدیم به خاطر بچه 

2731

عزیزم شوهر اون خانم نفهمیده بیاد زنشو جمع کنه

میشه بخندی؟!                             کاش از سمت خدا معجزه نازل بشود                                                                      تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود:)🌻 دَر دورتَرین فواصِل هَستی، نَزدیکتریٓن مخاطبِ من باش♡
2738
9 سال 9 سال از عمر من و خودشونو هدر دادن  جدا میشدن یه جور نشدنم یه جور  درسته پدر آدم ...

نه عزیزم شرمنده نباش.همینکه خوب باشی واسه مادرت.حداقل اگه مونده به خاطر شما خوبیش جبران میشه.قدرشو بدون.خیلی خیلی سخته ازمردن هم بدتره به خدا

والاه پرسو جو کردم میگه شغلشه.شوهرشم میدونه🤷‍♀️

واااا عجب دنیایی شده عزیزم امیدوارم هر چی به صلاحته برات اتفاق بیفته بدون اینکه کمترین زجری بکشی از اینجا به بعد

من الانم تنهام هرشب پیشش گریه میکنم میبینه ولی براش مهم نبودم 

اشتباهت همین گریه کردنه از خودت ضعف نشون دادی 

باید خودتو قوی نشون میدادی 

من که فکر میکنم به خاطر بچم حاضرم جونمم بدم تا چه رسد که ادای یه  مادر شادو در بیارم به نفع خودمم هست آخه این دنیا مگه چیه 

نه عزیزم شرمنده نباش.همینکه خوب باشی واسه مادرت.حداقل اگه مونده به خاطر شما خوبیش جبران میشه.قدرشو ب ...

ممنونم بابت حرفای قشنگتون 

یه کاریو خیلی دلم میخواست مامانم بکنه و نکرد ولی میگم که شما از خودتون غافل نشین 

یه گوشه فقط غصه بخورین یه چیزی این وسط وجود داره به ارزشمندی وجود خودتون 

که خودتون اگه شاد و سرحال باشین بچه هاتونم از شما انرژی میگیرن خودتونو فراموش نکنید 

خیلی ممنون خانم گل.برام دعا کنید 🙏🏼

محتاجیم به دعا حتما🌷 ان شاءالله همه چی درست میشه

ممنونم بابت حرفای قشنگتون   یه کاریو خیلی دلم میخواست مامانم بکنه و نکرد ولی میگم که شما ...

بله گلم درسته حرفت.ولی درسته اینهمه بلا اومده سرم ولی همیشه شادم و اهل بگو وبخند باهمه وبچه هام. هرکی میبینه انقدر بی خیالی میکنم واسه مشکلاتم میگن پوست کلفت کردی دیگه.ولی از درون داغونم

2706