2726
عنوان

خجالت بکشین متاسفم

586 بازدید | 47 پست

یعنی چی قضاوت میکنین تایپیک قبلی زدم چرا همش به من و شوهرم توهین میکنین و پشتی اون و میگیرین من که انتظار کاری چیزی نداشتم ولی هزاربارم گفتم من کلفت اون نیستم که هزاربار به من بگه اب بیار کیفمو بیارو صدتا چیز دیگه الان همتون عروس دوست شدین خودتونو بزارین جای من ببینم هنوزم همینو میگین یکم از خدا خجالت بکشین یعنی چی پزشوهرتو میدی،وصدتا چیزدیگه یزره شعور هم خوبه برعکس بعضیاتون واقعا قلب پاک ومهربونی دارین

بعد از کلی عضو خاموش منم بلاخره تصمیم گرفتم بیام درکنارتون قدرمو بدونین به عشق شما اومدم خخخ😂💫♥️ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بیخیال اینجا کلا همینه

بعضیا شعور رو بوسیدن گذاشته رو طاقچه خاک میخوره

من یه تاپییک  حجاب زدم که خانما هم باید رعایت کنن همش تقصیر مردا نیست و این حرفا

اومدن گفتن خودش  این کارست فک میکنه بقیه زنا هم همینن...😢😞

واست مهم نباشه

اللهم الرزقنا شهادته فی سبیل الله...میشه این دعا رو در حقم بخونید🌷 لطفا برای روح یکی از  عزیزان درگذشتم صلوات بفرستید..خدایا مارا آن ده که آن به🤲...شکر به آنچه از رحمتت دارم🤲 و شکر به آنچه از حکمتت ندارم...🤲الهی مجازات گناهانم را با عدالتت برمن مده...جزای گناهم را با رحمانیتت محاسبه فرما... 

بنظرم‌ نی نی سایت جای مناسبی واسه دردل نیس اگه یکم ساده باشی و تحت تاثیر قرار بگیری زندگیو به باد میدی 

حرفایی میزنن انگار از سیاره ی دیگه اومدت اکثرا هم عاشق و طرفدار طلاق 

اینجا فقط واسه سوالای بارداری و بچه  خوبه

فقط 36 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  

اگه دوس نداری چنین حرفای بزنن و قضاوت کنن و... پس چرا می‌آید تایپیک میزنین؟؟؟!

اگر هم به خواست خودتون  تایپیک می‌زنید مردم نظرشون رو میگن پس لطفا عصبانی نشید.

همیشه نظر و برداشت همه با شما یکسان نیست!

🙂

اگه دوس نداری چنین حرفای بزنن و قضاوت کنن و... پس چرا می‌آید تایپیک میزنین؟؟؟!  اگر هم به خواس ...

البته حرف شما متین، ولی باید اون طرف هم جوابشو میدی جنبه داشته باشه

در روزگاری دوستت دارم که عشق نمی شناسد
یبار سر این حرف منو خوردن بخدا

یه تاپییک برام زدن همشون توهیت کردن...یکی میگف حودش اینکارس یکی میگف از تجربه هاش میگه انقدر دلم شکست...

میگن ادما چیزی رو ک درک نمیکنن مسخره میکنن

اللهم الرزقنا شهادته فی سبیل الله...میشه این دعا رو در حقم بخونید🌷 لطفا برای روح یکی از  عزیزان درگذشتم صلوات بفرستید..خدایا مارا آن ده که آن به🤲...شکر به آنچه از رحمتت دارم🤲 و شکر به آنچه از حکمتت ندارم...🤲الهی مجازات گناهانم را با عدالتت برمن مده...جزای گناهم را با رحمانیتت محاسبه فرما... 
بیخیال اینجا کلا همینه بعضیا شعور رو بوسیدن گذاشته رو طاقچه خاک میخوره من یه تاپییک  حجاب زدم ...

از بی شخصیتیشونه بعضیاشون واقعا،درصورتی که بعضی از ادمای اینجا واقعا طلا هستن وخوب

بعد از کلی عضو خاموش منم بلاخره تصمیم گرفتم بیام درکنارتون قدرمو بدونین به عشق شما اومدم خخخ😂💫♥️ 
2706