2733
2734

🌺🌺🌺

میشه یه صلوات روح پدرمو مهمون کنی بچه ها اگه تاپیک ختم قرآن برای اموات دیدین حتما منو تگ کنین ممنون میشم🙏

🙌♥️فرستادم

با خودم قرار داد بستم تو سال جدید کلی تغییر مثبت کنم امروز 1/1/1_اول اینکه تاپیک انرژی منفی نزنم.حالم بد شد حالمو خوب کنم.هرروز درس بخونم.هرروز ورزش کنم.هرروز شکرگزاری کنم.به اشتباهات ۱۴۰۰ و ادمای اشتباهیی اون سال فکر نکنم و سرگرم خودم بشم.تنها باشمو رفیق نشم با کسی.و خدای خوبم از نیت قلب من اگاهی من تلاشمو میکنم تو هم منو به ارزو های قشنگم برسون😍😍😍😍❤❤🤤🤤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🖤

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🖤

روحشون قرین آرامش.خداوند رحمتشون کنه .   

من هر روز بتونم برای تمام اموات صلوات میفرستم ، آیه الکرسی میخونم و فاتحه ، چون مادر و خواهر من هم آسمونی شدن .

2738

خدا بیامرزه

سلام ،من مادرم ،،مادر چند بچه ،،،،چند ساله برای مردم تو خونه تلاوت قرآن انجام میدم نماز قضا اموات می خونم و چله های چهل روزه حاجات میگیرم ،،انواع چله های قرآنی و دعای معراج ودعای حدیث کسا چهل روز به نیت دوستان خونده میشه،،،با اینکار برای بچه هام موادغذایی تهیه می کنم ،،، هر کی بخواد درخواست دوستی بده در خدمتم 
اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🖤 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🖤 اللهم ...

ممنونم خدا رحمتشون کنه براشون فاتحه میخونم منم همینجور برا همه شون دعا میکنم 

میشه یه صلوات روح پدرمو مهمون کنی بچه ها اگه تاپیک ختم قرآن برای اموات دیدین حتما منو تگ کنین ممنون میشم🙏
ممنونم خدا رحمتشون کنه براشون فاتحه میخونم منم همینجور برا همه شون دعا میکنم 

سلآمت باشی گلم .

خواهرم یه چیز خوبی بهم گفت. گفت هر وقت برای مامان فاتحه می خونی برای همنشینهاش هم توی اون دنیا بخون ، منم تصمیم گرفتم اول برای همه ی اموات از زمان حضرت آدم تا به الان  بخونم بعد یکی مخصوص مامان و خواهرم 🖤🖤 روح همشون شاد باشه . رحمت خداوند شامل حالشون و خداوند ما رو هم ببخشه و بیامرزه

2706