2204

💜...یادم افتاد چقدر بارون حرم رو دوست دارم...💚❤

دلم همین الان اون حال و هوا رو خواست⚘....قدم بزنم تو حیاط حرم  به هیچ چی فکر نکنم مثل همیشه ک بعد از ساعتها سفر و رسیدن ب حرمت خالی میشدم از هر چی خواستن!💙 دلم برای اون آرامش خاص تنگ شده⚘ ..همونی ک فقط کنارِ شما تجربه کردم❤...توو  نزدیکترین رواق مشرف به ضریح بشینم و ب آدمهایی ک پر از آرامش از کنارم رد میشن نگاه کنم...چقدلم خواست تکیه بدم ب همون ستون همیشگی و شادی رو تو چشم های بچه هایی ک از هر طرف رواق خودشونو ب هم میرسونن  تا با هم بازی کنن تماشا کنم😍❤

دلم تنگه پس کی نوبت ما میشه ...دلم اون آرامشه رو میخاد💟

همیشه جاودان در قلبم♥️

سلامممم خانوما ❤️❤️

من موقع بارداری مدام حالم بد میشد، حالت تهوع می گرفتم، قندم هم بالا رفته بوده. 😑😑🥹🥹

دوستم لیمومی رو بهم معرفی کرد و منم رژیم بارداریش رو گرفتم ☺️☺️🥰

بعدشم فهمیدم که رژیم پیش از بارداریش رو هم میدن. الانم که تو دوران شیردهی هستم رژیم شیردهی اش رو گرفتم که شیر کافی داشته باشم و نی‌نی😍 هم مواد مغذی بهش برسه 🥰🥰

واااااااقعا بهتون پیشنهاد می‌کنم حتما شما هم بگیرین که هم خودتون سالم بمونین و هم کوچولوتون سالم و خوشگل بشه 🥰

از اینجا میتونین رژیم لیمومی رو بگیرین

یادش بخیر من وقتی خیلی بچه بودم رفتم حرم با خانواده اون موقع هم بارون میومد تو حرم یادمه چتر نداشتیم رو سر  ما بچه ها بزرگترا کیسه فریزر گذاشتن که خیس نشیم😄

انشاالله که بیماری ها کاملا تموم شه و بتونین همراه خانواده برین

2050

من مشهدی هستم رفتم حرم براتون دعامیکنم انشالله به زودی بیایدزیارت شماهم برای پسرم دعاکنیدهرجی زودترخوب بشه الان بیمارستانم بستریش کردن 

کاربری چارممه😢     ❤😍مامان سه تاوروجکم😍❤     من میمیرم برای این سه تافرشته    خداجون تقدیربچه های قشنگموزیبابنویس  

راستی دوستان تو تاپیک اخرم درباره این شایعات عجیب زامبی واضح نوشتم که چی به چیه ترسناک نیس به اون صورت فقط صرفا جهت اگاه کردن مردمه  دوست داشتین مطالعه کنین اگر هم علاقه ندارین نیاین موردی نداره🙏🏻

یادش بخیر من وقتی خیلی بچه بودم رفتم حرم با خانواده اون موقع هم بارون میومد تو حرم یادمه چتر نداشتیم ...

ای جان😍😍چ خاطراتی ...ان شاءا.. قسمت همه ی آرزومندا❤

همیشه جاودان در قلبم♥️
 واقعا تا حالا نرفتی؟ان شاءا...ب زودی این حالِ خوبو تجربه کنی...هیچ جایِ دیگه ای نیست اون آرامش ...

فقط وقتی نوزاد بودم بردنم ولی الان  سی سالمه شوهرم چند بار رفته ولی من قسمت نشده برم 😔

ممنونم 😍

من مشهدی هستم رفتم حرم براتون دعامیکنم انشالله به زودی بیایدزیارت شماهم برای پسرم دعاکنیدهرجی زودترخ ...

ناراحت شدم عزیزم❤

الهی زود زود با سلامتی کامل مرخص میشه😍توکلتون ب خدا❤

مرسی از دعای قشنگت عزیزم

ان شاءا..هر چی خوبی کردی چند برابرش بهت برگرده❤❤

همیشه جاودان در قلبم♥️
ناراحت شدم عزیزم❤ الهی زود زود با سلامتی کامل مرخص میشه😍توکلتون ب خدا❤

ممنون گلم شرمنده که ناراحتت کردم حلال کن

انشالله که همه ی مریضاشفاپیداکنن فسقلی منم زودی خوب بشه ویک نفس راحت بکشم

کاربری چارممه😢     ❤😍مامان سه تاوروجکم😍❤     من میمیرم برای این سه تافرشته    خداجون تقدیربچه های قشنگموزیبابنویس  
2292