عنوان

تم تولد دختر کوچیک چیا هست و خوبه؟

155 بازدید | 17 پست

دوستان تولد خواهر زاده ام هست و نمی‌خوام خواهرم بدونه ک براش تولد گرفتم 

دختره 

معمولا تم تولد دختر کوچیک چ تم هایی هست؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بپرس کدوم برنامه کودکو دوس داره تم همونو بگیر 

ولی تم هایی مثل پرنسس صوفیا_یونیکورن_سیندرلا اینا دخترونن 

راستی تولدش مبارک خوش بگذره به سلامتی و دل خوش 🌸

آرمان❤آرتین❤روح الله❤(خودم میخوام تعلیق شم و هر زمانی بخوام خودمو مسموم کنم به نینی سایت و اینستا میرم)

السا،سیندرلا،کیتی

یه صلوات مهمونم میکنی مهربون؟❤اگه برای عضویت تو نی نی سایت یه آزمون شعور سنجی ازمون میگرفتن شاید الان خیلیا تو سایت نبودن😅اگه توی یه تاپیک باهات بحث کردم و توی یه تاپیک دیگه باهات گرم گرفتم بدون نشناختمت🤐توی تاپیکای صلوات تگم کنید❤کسی که طرز فکرش با تو متفاوته دشمنت نیست🙃اسم هدفاتو آرزو نزار چون آرزو یه چیز تقریبا محاله☺از شکستات درس بگیر و پر قدرت تر بجنگ واسه هدفات🤗تو دل آدما دنبال خدا بگرد نه ظاهرشون😊کاربری دست سه نفره🙃

من تم تک شاخ گرفدم برا دخترم 

دختر کفش دوزکی سیندرلا کیتی و...

مآمآنــ کوچولوی کوچولومم🥺🥹🫶🏻 پیج کاری: tattoo_lady.alsaedi پیج خدم: parastw. 81فالـو کنید🫶🏻🌱دورگه ایرانیـ وعراقیـ😌🤝🏻🇮🇷🇮🇶  دیپلم مدیریت خانواده👩🏻‍🎓،بدنساز🏋️‍♀️دارای مدرک بین المللی میکروبلیدینگ🇱🇷         ⫷ روی هدفم تمرکز میکنم آدما فقد وقتمو میگیرن🧷

یه ساله کیتی ..دو سال میکی موس ...سه سال توت فرنگی ...چهار سال صوفیا ...پنج سال السا...شیش سال سیندرلا ...هفت به بالا هم طرحهای قشنگ شاهزاده و ...اومده قشنگن ..چون خودم دختر دارم مناسب هر سن رو اینجوری دیدم

لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم...
2706