2726

بچه ها چیکار کنم مشکل وحشتناکی پیدا کردم من افسردگی دارم و الان ۶ ماهه اعتیاد به الکل پیدا کردم کارشوهرمم جوریه که هفته ای دو روز خونه ست شوهرم که بره من میشینم پای مشروب خوری اونقدر میخورم تا از هوش برم بعد من دوساله که شبها کابوس وحشتناک میبینم جوری با تپش قلب و ترس وحشتناکی از تواب میپرم و تا خود صبح دیگه نمیخوابم الان تازه بیست دقیقه هم کمتر خوابیده بودم با بدبختی خوابم برد کابوس وحشتناک دیدم میخواستم بیدار بشم از خواب نمیتونستم و بدنم قفل کرد مغزم پیچیده بود یه شار تو سرم بود یه آهنگهایی تو سرم پلی میشد بعد استپ میشد بدنم میلرزید و منم داشتم توبه میکردم بابت گناهام فکر کردم دارم میمیرم اشهدمم خوندم حتی مشروب بخورم راحت میخوابم نخورم اینه دردم چیکار کنم کجا برم نمیدونید که چه حس وحشتناکی بود گاهی اوقات انقدر مست میکنم که دیگه هییییچی نمیفهمم مثلا بعد دو روز میبینم یا خدااا خونه ام کثیف رو اوپن گند برداشته اجاق گتز چهار تا قابلمه میز جلو مبلی سوزن نمیتونی بذاری سرامیک هام عن گرفته خودمم موهام چرب بو عرق گرفتم شوهرمم داره میاد حالا بلند میشم با بدبختی میفتم تو جون خونه رو همه جا رو تمیز میکنم چون شوهرم خونه رو اونجوری ببینه قیامت را میندازه بعد میرم خودمو میشور و به خودم قول میدم دیگه نخورم ولی باز میخورم وگرنه خواب ندارم دارم نابود میشم نمیدونم چه کنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

برو روانپزشک کمکت میکنه ترک کنی برای خوابتم دارو میده

ولی واقعا برام جای سواله مشروب اینقدر راحت گیر میاد که یه خانمه بتونه مرتب تهیه کنه و بخوره و با این حد از اعتیاد چطور شوهرت شک نکرده

برو پیش روانپزشک . دارو بده .

هم الکل رو ترک کنی هم خوب بشی

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
خودتون و زندگیتون رو که اینجوری نابود میکنین.... ترک کنین و اصلا و اصلااا به هیچ وجه من الوجوه دیگه ...

مشکل خواب مو چیکار کنم بعد جدیدا سر مصرف الکل لرزش دست هم پیدا کردم دستام میلرزه سرم همه ی بدنم احساس تنهایی شدید دارم و استرس 

شوهرت هم میدونه که مشروب میخوری ؟ بنظرم باید زیر نظر دکتر ترک کنی که به بدنت لطمه وارد نکنه 

آره میدونه و اونم صداش در اومده حتی میگه بریم جدا شیم خسته ام کردی

برو روانپزشک کمکت میکنه ترک کنی برای خوابتم دارو میده ولی واقعا برام جای سواله مشروب اینقدر راحت گی ...

شوهرمم میدونه دوستم یکی و بهم معرفی کرده از اون میخرم آره بابا خیلی راحت زنگ میزنم میاره برام خونه ام آره باید برم روانپزشک 

2706