2410
2553
عنوان

رفتار پسرا تو دوستی و ازدواج

572 بازدید | 22 پست

من با یه پسر قبلا دوست شدم که خیلی بهم دلخوشی داد و ادعا داشت که مثل بقیه ی پسرا نیستم الکی حرف بزنم میخوامتو با تو به نتیجه نرسم با کسی دوست نمیشم و تو همه ی معیارامو داری 

ولی خب خیلیم بددهن و بیشعور بود و توهین کرد  خیلی سریع جا زد و حرفاشو انکار کرد و رفت ازدواج کرد اونم ۵ ماه بعد از کات

دوستم میگه خداروشکر کن که ازدواج نکردی باهاش 

من فک میکنم شاید فقط با من بد بوده من خوب نبودم که اینطوری رفتار کرد 

و اون زنشو خوشبخت میکنه خوب بوده که رفته خواستگاریش دیگه 

به گفته ی خودش مجبوره با انتخاب مادرش باشه ولی دوستش گفت اینجوری نبوده و دوست دختر ۱۵ سالگیشو گرفته و همزمان چندتا دوست دختر داشته 

زنشو ندیدم و نمیشناسم 

هر چند هر کس که مارو میشناخت حتی دوستای خود پسره میگفتن من بهتر و سر تر از پسره بودم 

ولی نمیدونم چرا حس ناکافی بودن دارم خوب نبودم که باهام خوب رفتار نکرد و توهین کرد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

نه چه ربطی داره بد همیشه بده

لایکم نکن اذیت میشم نمیبخشمتاااا 😒منم خیلی دوست داشتم سلامتی داشته باشم  خونه عیان بشینم ماشین عیانی سوار شم ارامش داشته باشم که هیچ کدومو ندارم به کسیم میگی از نظر خیلیا جوابش حمکتی و امتحانه  هست،متنفرم از این نتیجه گیری حکمتی هست...یعنی یکی اینو میگه میسوزممممم،الانم خیلی دوست دارم زودتر بمیرم لااقل اینو واسم زیادی نبین زودتر تموم کن💔 عدالت خدا کجاست💔تا حالا دلت برا کسی سوخته؟من برای خودم میسوزه💔 متنفرم از دنیاییکه همه بدبختیا رو سر من اوار شده
محور زندگیت شده یه نفر اونم از جنس آدمیزاد خدارو ول کردی چسبیدی به یه بنده ی هوسبازش؟! 

دلمو شکوند اون آدمیزاد 

خدایی اگه باشه از جنس ما آدما نیس ناراحت بشه انتقام بگیره این تصوری داریم از خدا تصور انسان گونه اس 

2714
عزیزم تو خیلی خوب و کاملی و ب این شک نکن اون لیاقت تورو نداشته و باید با ی بددهن و نصفه نیمه ازدواج ...

مرسی عزیزم ولی نمیدونم دختره کیه فرقیم نداره دیگه اینکه من حس بدی به خودم پیدا کردم بد شد

2706