2204

اول ببخشید که چندمین بار هست که میزارم 

خواستم نظر خیلیا رو بشنوم چون برام مهم بود 

سلام به همه.

ی پسره همکلاسیمع و پسر خوبیم هست.

دو بار اومده باهام حرف زده حس میکنم خوشش اومده ازم و من چجوری باید ب این آدم رفتار کنم منم ازش خوشم میاد.

چجوری چراغ سبز بدم؟

و اینکه چی کار کنم خواهش میکنم بگید مثلا بازم بزارم خودش چیزی بگه اصلا نمی‌دونم چ کنم 

آخه هنوز مستقیم چیزی نگفته

سلامممم خانوما ❤️❤️

من موقع بارداری مدام حالم بد میشد، حالت تهوع می گرفتم، قندم هم بالا رفته بوده. 😑😑🥹🥹

دوستم لیمومی رو بهم معرفی کرد و منم رژیم بارداریش رو گرفتم ☺️☺️🥰

بعدشم فهمیدم که رژیم پیش از بارداریش رو هم میدن. الانم که تو دوران شیردهی هستم رژیم شیردهی اش رو گرفتم که شیر کافی داشته باشم و نی‌نی😍 هم مواد مغذی بهش برسه 🥰🥰

واااااااقعا بهتون پیشنهاد می‌کنم حتما شما هم بگیرین که هم خودتون سالم بمونین و هم کوچولوتون سالم و خوشگل بشه 🥰

از اینجا میتونین رژیم لیمومی رو بگیرین

۲۳

تمام تاپیکات همینه....یه چراغ سبز بخر بگیر دستت

کاربر خانم هستم،..اگه چیزی رو تغییرندی(یعنی بازم انتخابش کردی!)زیاد به این‌ جمله فکر کن شاید تونستی خودت رو تغییر بدی.به هیچ عنوان درخاست دوستی قبول نمیکنم.
2050
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂وااااییییییییی... چ کار کنم  ذهنم درگیر میشه

خب اینبار اومد حرف بزنه لبخند ژکوند و عشوه شتری و هر کار بلدی نثارش کن اگر خنگ نباشه حرف رو باز میکنه نکرد بیخیالش شو خودتو سبک نکن

جزوه بگیر 😂😂

لایک کردنتون مشکلی ندارم .اگه مخالف نظرم هستین  می تونین ریپلای کنید من سعی نمی کنم شما را قانع کنم و به دیدگاهتون احترام میزارم لطفا شما هم همینطور باشید .و گفتگو می کنم که با دیدگاه و زاویای دید دیگران آشنا شم.واینکه لطفا مهربون باشین چون مهربونی تنها زبانیست که تمام موجودات اون رو درک می کنن .ودر آخر می دونم که خیلی غلط تایپی دارم😂😂😂. صرف نظر از رنگ پوستت ،نژادت ،مذهب و جنسیت و موقیعت اجتماعیت من دوست دارمو  برام مهم و با ارزشی .با تشکر از تایمی که برا مطالع گذاشتین 💛
2051