2726
عنوان

مشاوره در مورد همسرم میخوام لطفا بخونید

| مشاهده متن کامل بحث + 862 بازدید | 47 پست

عزیزم بچه ها وقتی ببینن شما برای خودت برنامه هایی داری توی خونه کم کم کنار میان زمان می‌بره اما هم اونا عادت میکنن هم خودت یاد میگیره با وجود اونا فعالیت خاص خودت داشته باشی 

مثلا روزی نیم ساعت زودتر ازونا بیدار شو کتاب بخون برای مثال میگم 

والا باید باتوجه به شرایط خودتت کم کم روتین درست کنی برای خودت 

شوهرت مثل شوهر کنه اونم اوایل فکر میکرد من یک ذره کار شخصی کنم دگ غرق خودم میشم و ...

با چیزای کوچولو شروع کن موفق میشی 

کاملا درکت میکنم منم اوایل ازدواج روانی میشدم ازینک تنها کارم شوهر داری بود 😐بااینکه از بابت مالی روبراه بودیم ....

.

همیشه هم به خونه و زندگی رسیدم چیزی کم نذاشتم براش ولی ازش دارم دلسرد میشم رابطم دیگه باهاش خیلی صمی ...

اگه میبینی منطقیه قبول می‌کنه ببرش پیش مشاوره درست حسابی که قانعش کنه.اول خودت برو پیش مشاوره اون بهت میگه چجوری رفتار کنی بعد با شوهرت صحبت کنه.خیلی تاثیر می‌ذاره اگه روانشناس خبره باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الانم اینکارو میکنم صبحا 8 بیدار میشم با اینکه اکثرا بخاطر پسرم دیر میخوابم ولی پسرمم صبحا هی بیدار میشه باید برم ور دلش نازش کنم تا میرم به کارم برسم میفهمه رفتم دوباره گریه میکنه

2728
همیشه هم به خونه و زندگی رسیدم چیزی کم نذاشتم براش ولی ازش دارم دلسرد میشم رابطم دیگه باهاش خیلی صمی ...

یک نکته دگ هم بگم زیادی هم رسیدگی به همه چیز خوب نیست 

مرد عادت می‌کنه انگاری ....

خدا رو شکر همسر خوبی داری 

چرا اینقدر در مورد قیافه گرفتن همسرت ضعیفی ؟ 

نهایتا میری با خنده و شوخی کار خودتو میکنی ،یا مثلا برات قیافه میگیره شما اصلا به روی خودت نیار ،عادی عادی باش .

از کم باید شروع کنی تا عادتش بدی.مثلا از ساعت 6 تا 6:۱۵ بشین سر خیاطی ،با همین فرمون آهسته آهسته عادتش بده .از زمان کم شروع کن.

قبلشم بشین کنارش ،پذیرایی کن بعد برو سراغ کارت .

تو روز هم مطالعه کن ،اتفاقا پسرتم یاد میگیره .زبان میخوای یاد بگیری ،از کم شروع  کن .کلاس آنلاین شرکت کن .کم کم حرکت کن ،یواش بواش اونها هم عادت میکنن .

یه پشنهادم میدم ،خیلی حیفه عمرت و استعدادته که  بذاری تو یادگیری ناخون و اینجور کارها . 

خودت شوهرتو اینجوری عادت دادی،با سیاست کم کم کار خودتو پیش ببر ،لزومی نداره وایسی تا ایشون بیاد و تمام قد حمایتت کنه .

آفت زندگی همینه ،توقع داشتن ،من اون کار کردم اون نکرد،من همه ی وجودمو گذاشتم اون نمیذاره ...وارد این حرفهای خاله زنکی نشو .به خودت بگو من هرکاری کردم خودم ازش لذت بردم و خودم با اون کار (حالا میخواد محبت یا حمایت یا ایثار در مقابل دیگری باشه ) رشد کردم پس منتی نیست .

عزیزم

درکت میکنم

ولی بنظرم راهش اینه که چون بچه کوچیک داری وقتیکه بچه کوچیکت خوابه وهمسرت نیست رو برای خودت بذاری

و هررر کاری دوست داری انجام بده

مثلا صبحا زودتر بیدار شو 

یادهر ساعت که کوچولوت خابه

نگران کارهای خونه و ...نباش،یهدوقتی برای خودت بذار و هرچیزی که دس داری یاد بگیر الانم که آنلاینه همه ی آموزشها

بجای اینکه بخای همسرت رو قانع کنی خودت دست کار شو

کارهای بچه ها و خونه رو میتونی در حضور همسرت هم انجامبدی

برای شادی روح همه ی درگذشتگان و مادرم صلوات...اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم و فرجنا بهم

خب البته خودشم تلاشش رو میکنه که ما دغدغه ای نداشته باشیم 

حالا با راهنمایی شما دوستان مهربون سعی میکنم از تایم خواب یا حتی بیداری بچه ها استفاده کنم و حداقل بچه ها کم کم یاد بگیرن که مامانشون یه ساعت هایی مشغول انجام کارهای مورد علاقشه 

امیدوارم بتونم بدون ایجاد جو متشنج اداره کنم همه چیو

2706