2726
عنوان

مشاوره در مورد همسرم میخوام لطفا بخونید

| مشاهده متن کامل بحث + 862 بازدید | 47 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

متاسفانه از خانوادم کسی نیس

بودن هم نمیتونستم روشون حساب کنم 

میدونم باید صبر کنم تا پسرم بزرگ تر بشه مهدو مدرسه بدون کرونا با خیال راحت بفرستم

ولی همیشه صبر کردم انقد که الان 40 سالمه و احساس میکنم دیگه باید یکاری کنم

تازه همسر من خیلی دیر هم نمیاد خونه که بگم فقط 2 ساعت وقت داریم با هم باشیم معمولا از 5 عصر خونس

میدونه بارها حرف زدیم ولی میگه هر وقت بچه ها از اب و گل دراومدن اونم تو تایمی که بچه ها مدرسه هستن ه ...

شوهر منم همینو می‌گفت قبلاً عین شوهر شما بود نمی‌دونم جدیداً سرش به سنگ خورده یا سیماش قاطی شده میگه برو سر کار هدف داشته باش و فلان 

وقتی پول حرف میزنه حقیقت سکوت میکنه
میدونه بارها حرف زدیم ولی میگه هر وقت بچه ها از اب و گل دراومدن اونم تو تایمی که بچه ها مدرسه هستن ه ...

عزیز دل 

زندگی تو خدایی نکرده برای این چیزا خراب نکن خداروشکر کن تو رفاه هستی دیگه چی میخوای بی خیال شو بچسب به شوهر و بچه هات 

مثلا هفت تا یازده صبح شوهرت نیست بچه هاهم خوابن اون موقع بیدارشو درس بخون ولی به نظر منم هرکاری می کنی رضایت شوهرت اولویتت باشه إن شاءالله خدا کمکتون کنه

این الطالب بدم المقتول بکربلا.     السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین(ع)

من همیشه حمایتش کردم همیشه پشتش بودم که هر روز پیشرفت کنه انتظارم اینه که اونم یه مدت کوتاه تحمل کنه من برای حودم وقت بذارم

اصلا هم منظورم نیس که الان برم بیرون کار کنم ولی تو خونه میخوام وقتی میاد دو ساعت با بچه ها باشه منم برا خودم و کاری که دوست دارم 

2706