2726

15 ساله ازدواج کردم دو بچه دارم 10 سال و 2/5 سال. همسرم از نگاه دیگران مرد ایده اله. آقا نجیب مهربون شغل و وضع مالی خوبی هم داره. اما تو این سالها هر وقت خواستم یه کاری شروع کنم با حرف زدن و دلیل آوردن منصرفم کرده. کلا مشکل من اینه که دوست نداره من مشغول کاری باشم میخواد وقتی میاد خونه بشینم ور دلش به خودش، خونه و به بچه ها رسیدگی کنم. اگه کتاب بخونم، فیلم ببینم، ورزش کنم، خیاطی کنم، یه چیزی بخوام آموزش ببینم مثلا زبان و .... وقتی میاد خونه نباید این برنامه ها باشه وگرنه: دعوا نمیکنه غر نمیزنه بلکه میره تو قیافه و حرف نمیزنه . 

خب منم که تا عصر با بچه ها درگیرم وقتی میاد خونه میتونم یه تایمی برا خودم داشته باشم

خیلی دلگیرم ازش هیچوقت نذاشت چیز جدید یاد بگیرم خواستم برم دوره ناخن نذاشت دوره کافی شاپ نذاشت انلاین شاپ نذاشت

همه حرفشم اینه که تو بشین به ارامش خونه برس چقد میخوای مثلا دربیاری ارزش وقتشو نداره من اون پولو بهت میدم 

همیشه هم هرچی بخوام میخره برام هیچوقت لنگ پول نبودم ولی نمیتونه درک کنه من از نظر روانی این  نیازو دارم

من شاید سالها از نی نی سایت دور بودم انقد که همه چیزو یادم رفته بود و مجدد ثبت نام کردم فقط برای اینکه راهنمایی بگیرم ممنونم از نظراتتون

در مورد نیاز های روحیتون باهاش حرف بزنین 

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خیلی از مردها اینجورین، دوست دارن میان خونه همسرشون فقط به اون توجه کنه مثلا کوچکترین چیز گوشی دست گرفتنه،،، ولی شما که انقدر دوست داری کاری انجام بدی، باید برنامه ریزی کنی تا قبل از اومدن همسرت انجام بدی و همه چیز خونه به روال سابق باشه تا ایراد نگیره، کم کم ببینه کار شما آرامش زندگی ایده آلش رو بهم نمیزنه، باهاتون کنار میاد 

وقتی خونه نیست این کارا رو انجام بده وقتی اون اومد کارای خونه....بگو از صب هزار تا کار دیگه کردم

به حباب نگران لب یک رود قسم،و به کوتاهی آن لحظه که شادی گذشت،غصه هم میگذرد......
در مورد نیاز های روحیتون باهاش حرف بزنین 

میدونه بارها حرف زدیم ولی میگه هر وقت بچه ها از اب و گل دراومدن اونم تو تایمی که بچه ها مدرسه هستن هر کاری دوست داری بکن 

نمیدونم تا کی باید صبر کنم و همش بگذرم از خودم. حالا حالا ها هم که بچه ها بخاطر کرونا خونه ن

با خرید کردن و. گردش و. تفریح برای خودت سرگرمی بساز 

میگه کار نکن دیگه نمیتونه بگه تفریح هم نکن 

و اینکه شما الان بچه ی ۲/۵ساله داری وقتت پره و  نمیتونی وقت آزاد داشته باشی

بچه ات که بزرگتر بشه روزا وقت پیشتری برای خودت داری و وقتی همسرت میاد خـونه میتـونی راحت بشینی ور دلش که اونم راضی بشه 

منم تا بچه هام کوچیک بودن همش میگفتم من همش درخدمت بچه و شوهرم وقتی برای خودم ندارم ولی الان که بزرگتر شدن روزا بیشتر برای خودم وقت میذارم،  باشگاه میرم،  کتاب میخونم و.....  شبم فقط ور دل شوهر 😂

رفع نیازهای روحی هم بخشی از ایجاد آرامش در هر فرده.و این نیاز از فردی به فرد دیگه فرق داره. یکی با یادگیری موسیقی،یکی خط،یکی نویسندگی،یکی خیاطی به این آرامش می رسه دور از انصافه که به هر دلیلی این حق و از آدما بگیریم.

آسایش دوگیتی تفسیر این دوحرف است بادوستان مروت با دشمنان مدارا
وقتی خونه نیست این کارا رو انجام بده وقتی اون اومد کارای خونه....بگو از صب هزار تا کار دیگه کردم

تتنها جان پسرم نمیذاره

کلا من بخوام یکاری شروع کنم روزا بچه ها مخالفن وقتی هم همسرم میاد اون مخالفه 

کلا دارم خفه میشم

تتنها جان پسرم نمیذاره کلا من بخوام یکاری شروع کنم روزا بچه ها مخالفن وقتی هم همسرم میاد اون مخالفه ...

ولی سعی کن پیشرفت کنی،وابسته نباشی..دو روز دیگه یه زن مستقل ببینه اونو میزنه تو سرت..حالا بگو من عمرم رو گزاشتم برات....یادش میره..هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست

به حباب نگران لب یک رود قسم،و به کوتاهی آن لحظه که شادی گذشت،غصه هم میگذرد......
اآخه تا قبل اومدنش هم پسرم چون کوچیکه نمیذاره

اگر کسی از خانواده ات هست کمکت کنه خوبه وگرنه خودت باید ببینی چه جوری میتونی به خواسته هات برسی، اگر بخواهی با همسرت لجبازی کنی، یه مشکل بزرگ برات پیش میاد 

با خرید کردن و. گردش و. تفریح برای خودت سرگرمی بساز  میگه کار نکن دیگه نمیتونه بگه تفریح هم نک ...

باور کن الان تفریحم نمیتونیم بکنیم بخاطر کرونا همش میگه اینجا شلوغه رستوران نه و این حرفا

2706