2204
2217
عنوان

مشاوره در مورد همسرم میخوام لطفا بخونید

| مشاهده متن کامل بحث + 851 بازدید | 47 پست

ارائه کلیه خدمات دندانپزشکی برای کودکان و بزرگسالان با شرایط پرداخت ویژه. برای دریافت مشاوره درمانی رایگان کلیک کنید.

متاسفانه از خانوادم کسی نیس

بودن هم نمیتونستم روشون حساب کنم 

میدونم باید صبر کنم تا پسرم بزرگ تر بشه مهدو مدرسه بدون کرونا با خیال راحت بفرستم

ولی همیشه صبر کردم انقد که الان 40 سالمه و احساس میکنم دیگه باید یکاری کنم

تازه همسر من خیلی دیر هم نمیاد خونه که بگم فقط 2 ساعت وقت داریم با هم باشیم معمولا از 5 عصر خونس

2215
میدونه بارها حرف زدیم ولی میگه هر وقت بچه ها از اب و گل دراومدن اونم تو تایمی که بچه ها مدرسه هستن ه ...

شوهر منم همینو می‌گفت قبلاً عین شوهر شما بود نمی‌دونم جدیداً سرش به سنگ خورده یا سیماش قاطی شده میگه برو سر کار هدف داشته باش و فلان 

بهشت آنجاست که آزاری نباشد کسی را با کسی کاری نباشد
میدونه بارها حرف زدیم ولی میگه هر وقت بچه ها از اب و گل دراومدن اونم تو تایمی که بچه ها مدرسه هستن ه ...

عزیز دل 

زندگی تو خدایی نکرده برای این چیزا خراب نکن خداروشکر کن تو رفاه هستی دیگه چی میخوای بی خیال شو بچسب به شوهر و بچه هات 

مثلا هفت تا یازده صبح شوهرت نیست بچه هاهم خوابن اون موقع بیدارشو درس بخون ولی به نظر منم هرکاری می کنی رضایت شوهرت اولویتت باشه إن شاءالله خدا کمکتون کنه

این الطالب بدم المقتول بکربلا.     السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین(ع)

من همیشه حمایتش کردم همیشه پشتش بودم که هر روز پیشرفت کنه انتظارم اینه که اونم یه مدت کوتاه تحمل کنه من برای حودم وقت بذارم

اصلا هم منظورم نیس که الان برم بیرون کار کنم ولی تو خونه میخوام وقتی میاد دو ساعت با بچه ها باشه منم برا خودم و کاری که دوست دارم 

2050

عزیزم بچه ها وقتی ببینن شما برای خودت برنامه هایی داری توی خونه کم کم کنار میان زمان می‌بره اما هم اونا عادت میکنن هم خودت یاد میگیره با وجود اونا فعالیت خاص خودت داشته باشی 

مثلا روزی نیم ساعت زودتر ازونا بیدار شو کتاب بخون برای مثال میگم 

والا باید باتوجه به شرایط خودتت کم کم روتین درست کنی برای خودت 

شوهرت مثل شوهر کنه اونم اوایل فکر میکرد من یک ذره کار شخصی کنم دگ غرق خودم میشم و ...

با چیزای کوچولو شروع کن موفق میشی 

کاملا درکت میکنم منم اوایل ازدواج روانی میشدم ازینک تنها کارم شوهر داری بود 😐بااینکه از بابت مالی روبراه بودیم ....

.

🖤
همیشه هم به خونه و زندگی رسیدم چیزی کم نذاشتم براش ولی ازش دارم دلسرد میشم رابطم دیگه باهاش خیلی صمی ...

اگه میبینی منطقیه قبول می‌کنه ببرش پیش مشاوره درست حسابی که قانعش کنه.اول خودت برو پیش مشاوره اون بهت میگه چجوری رفتار کنی بعد با شوهرت صحبت کنه.خیلی تاثیر می‌ذاره اگه روانشناس خبره باشه

الانم اینکارو میکنم صبحا 8 بیدار میشم با اینکه اکثرا بخاطر پسرم دیر میخوابم ولی پسرمم صبحا هی بیدار میشه باید برم ور دلش نازش کنم تا میرم به کارم برسم میفهمه رفتم دوباره گریه میکنه

همیشه هم به خونه و زندگی رسیدم چیزی کم نذاشتم براش ولی ازش دارم دلسرد میشم رابطم دیگه باهاش خیلی صمی ...

یک نکته دگ هم بگم زیادی هم رسیدگی به همه چیز خوب نیست 

مرد عادت می‌کنه انگاری ....

🖤

خدا رو شکر همسر خوبی داری 

چرا اینقدر در مورد قیافه گرفتن همسرت ضعیفی ؟ 

نهایتا میری با خنده و شوخی کار خودتو میکنی ،یا مثلا برات قیافه میگیره شما اصلا به روی خودت نیار ،عادی عادی باش .

از کم باید شروع کنی تا عادتش بدی.مثلا از ساعت 6 تا 6:۱۵ بشین سر خیاطی ،با همین فرمون آهسته آهسته عادتش بده .از زمان کم شروع کن.

قبلشم بشین کنارش ،پذیرایی کن بعد برو سراغ کارت .

تو روز هم مطالعه کن ،اتفاقا پسرتم یاد میگیره .زبان میخوای یاد بگیری ،از کم شروع  کن .کلاس آنلاین شرکت کن .کم کم حرکت کن ،یواش بواش اونها هم عادت میکنن .

یه پشنهادم میدم ،خیلی حیفه عمرت و استعدادته که  بذاری تو یادگیری ناخون و اینجور کارها . 

خودت شوهرتو اینجوری عادت دادی،با سیاست کم کم کار خودتو پیش ببر ،لزومی نداره وایسی تا ایشون بیاد و تمام قد حمایتت کنه .

آفت زندگی همینه ،توقع داشتن ،من اون کار کردم اون نکرد،من همه ی وجودمو گذاشتم اون نمیذاره ...وارد این حرفهای خاله زنکی نشو .به خودت بگو من هرکاری کردم خودم ازش لذت بردم و خودم با اون کار (حالا میخواد محبت یا حمایت یا ایثار در مقابل دیگری باشه ) رشد کردم پس منتی نیست .

1718