2137
2217

واااای دوستم خیلی پولداره همش جلو من پز میده اینو دارم اونو دارم شوهرم دوسم داره میخاد منو عمل کنه بنظرتون باهاش قط رابطه کنم؟

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2215

چقدر صادقی میگی حسودیم میشه😁

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2050

مگه توام عمل نیاز داری؟؟

فقط 30 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.خیلی دوست دارم مامانی💕                      پسر قشنگم مرد کوچولوی من میوه قلبم ، به زندگیم خوش اومدی💝     تیکر یکسالگی شاه پسر😍                                                                                                ♥️زني را مي شناسم من/که در يک گوشه ي خانه/ميان شستن و پختن درون آشپزخانه/سرود عشق مي خواند/نگاهش ساده و تنهاست/صدايش خسته و محزون/اميدش در ته فرداست/زني را مي شناسم من/که مي گويد پشيمان است/چرا دل را به او بسته/کجا او لايق آنست/زني هم زير لب گويد/گريزانم از اين خانه/ولي از خود چنين پرسد/چه کس موهاي طفلم را/پس از من مي زند شانه؟

اسلیو دیگه چه سمیه؟

📚کتاب میخوانم! چرا که زندگی مرا بس نیست...   💙مشکل از آدم ها و این همه واژه که ساختند نیست، بعضی حرف‌ها که خیال می‌کنیم گفتنی نیستند اصلا حرف نیستند. احساسات بی‌واژه‌ای هستند که با درد خو گرفتند و جایشان فقط در سینۀ آدم‌هاست، نه روی زبانشان.(کتاب فصل پنجم عاشقانه هایم_فاطمه ایمانی)  🌬️بر اساس تجربه ۲ دسته از آدم ها فکر نمیکنن: ۱.متعصب هایی که بر درست بودن باورهای قدیمی پافشاری میکنن و اسم باورهاشون رو قانون میذارن و خودشون رو قانونمند میدونن ۲.متعصب هایی که بر درست بودن باورهای جدید پافشاری میکنن و اسم باورهاشون رو روشنفکری میذارن و خودشون رو روشنفکر میدونن!  🪴بیا که دوش به مستی سروشِ عالمِ غیب/نوید داد که عام است فیضِ رحمتِ او (لسان‌الغیب)  💚 منم سیمرغ، زاده دستان پر قدرت خداوندگار بی مانند، زاده شده‌ام تا باز مهربانی و بخشش پروردگارم را به رخ جهانیان بکشم.. زاده شده‌ام تا یاری رسانم به ته تغاری خلقت ایزدم.. زاده شده‌ام که فروتنی پروردگارم را آشکار کنم.. زاده شده‌ام تا همه بخشندگی های ایزدم را به پای داده‌هایش ننویسند.. و من، سیمرغ نیکزاد، دانای دانایان، زاده شده‌ام تا افتخار نیم بیشتر یاری ایزدم به انسان را به دوش بکشم! (رمان تیدا، زادهٔ نور یا تاریکی؟!_نسترن خدابنده [EVRINA])

جاری منم ۱۲۰ کیلو بود حدودا، با قد ۱۶۰

چااااااق وحشتناااک

عمل کرد الان ۶۰ کیلو لااااغر انقد خوب شده اصلا انگار یکی دیگس

منم یکم حسودیم میشه حقیقتش

همه چی فقط به پول ربط داره

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25