2726

حدود یک ماهه عقد کرده. من دلم خیلی براش میسوخت که میخواد با مادرشوهرم زندگی کنه.من از اول اینا رو شناختم و نرفتم باهاشون زندگی کنم ... آخه مادرشوهرم و جاری اولیم که فامیلشون هست خیلی بد ذات و بد جنسن...  جاری بزرگم چون فامیله مادرشوهرم خیلی هواشو داره و خیلی بهش قدرت میده اونم همش به عروس ها و بقیه دستور میده منم با جاری اولی قطع رابطم و حتی سلام نمیدم تو جمع ها بهش... خلاصه امروز دیدم جاری جدیده باهام دردل می‌کرد گفت جاری اوله به من گفته من با هر کسی نمی پرم. . . و میگه یه جا بهش گفتم به من میشه روسریمو از اتاق بیاری؟ بهش گفته مگه نوکر باباتم؟؟؟ منم برگشتم گفتم آره اخلاقای خاصی داره و حس میکنه رئیس خانواده شوهرش هست و خیلی راحت با تیکه هاش دل همه رو میشکونه. خلاصه الان پشیمونم که بهش اینو گفتم میترسم بره بهشون بگه. هرچند دختر خیلی خوبیه . میگفت مادرشوهرم جاری اولی رو از من و تو بیشتر دوس داره و وقتی اون هست ما رو نمی بینه. . . من تایید کردم که اره عاشق اونه ...به نظرتون بعدا نمیره حرفامو بگه؟؟؟ راستی بهم گفت از اینکه پیش مادرشوهر زندگی کنه پشیمونه اما شوهرش راضی نمیشه و گفته فقط یک سال زندگی کنیم بعد میریم جای دیگه. اما من مطمئنم بیاد دیگه مادرشوهرم نمیزاره بره جای دیگه ..دلم واسش میسوزه ... باهاش بد رفتار میکنن جاری و مادرشوهر و برادرشوهرام. حتی شوهرم بهش رو نمیده.. خیلی بی فرهنگن خدایی.. فقط عاشق جاری بزرگه هستن که فامیلشونه و عین خودشون بد ذاته.. حتی مادرشوهرم یه بار به من گفت غریبه به درد نمیخوره . من تو این ۴ سال که عروسی کردم فکر میکردم فقط با من بد بودن الان دیدم با اینم بد هستن و فقط عاشق جاری بزرگه هستن..چون فامیلشونه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ن نمیگه تو باهاش خوب باش و کاری به اونا نداشته باش 

ولی همه حرفی نزن پیشش یهو یطوری شد بعد خراب میشی 

تو از هر در که باز آیی بدین خوبی و زیبایی     دری باشد که از رحمت به روی خلق بگشایی 😍😍بهترین خودت باش حتی سخت ترین شرایط زندگیت مطمئن باش که خدایی که اون بالاس  خودش هواتو داره .خدایا توکل بر خودت که جز تو کسی را ندارم ای مهربانترین مهربانان 🥰🥰

ببین از کن به شما نصیحت جاری ها معمولا آدم های خطرناکی هستند. هیچ وقت اعتماد نکن و به هیچ عنوان بد خانواده شوهرتون نگو حتی اگه اون بد گفت تو هیچی نگو فقط بگو چی بگم والا هر کی یه اخلاقی داره دیگه 

حالا این بار رو نمی‌گم در کل میگم حواستو جمع کن

ببین دلت تو این دنیا جز خودت برای هیچکس نسوزه. من که دلم برای هرکی سوخت، همون آدم بدجور گذاشت تو ...

اخه خیلی حال داد. مادرشوهرم داشت میدید و حرص می‌خورد. دوتایی به فیلم رقص  خواهرشوهر خندیدیم ... اینا به دخترشون خیلی حساس هستن اما عروس رو بهش توجه نمیکنن آدم حساب نمیکنن. مادرشوهرم داشت می‌ترکید از حرص. دلم خنک شد. جاری اوله فامیل بود هیچوقت نمیتونستم باهاش از این حرکت کنم. چون شدید طرفدار مادرشوهرم اینا بود از رو سیاست و زرنگی. البته از پشت سر فحششون میده 

به نظرتون اشتباه کردم بهش درباره جاریم بد گفتم؟؟ یعنی اول اون گفت منم فقط تایید کردم که آره بدجنسه

نه بنظرم کار خوبی کردی جاری همیشههم بد نیست ولی زیاد صمیمی بیش از حد نشو.حد وحدود نگه دار

چند سالتون بشه که متوجه بشید پیش جاری درد دل نکنید

جدا از دردل باهاش به خواهر شوهر یکم خندیدیم و زیرزیرکی حرف زدیم. که مادرشوهرم حرص بخوره...آخه شوهرم و مادرشوهرم خیلی خانواده منو مسخره میکردن دلم پر بود ازشون... هر جفتشون حرص خوردن عقده هام خالی شد .

2706