2733
2734
عنوان

جمله ب من چ و ب تو چ🤮🤣

303 بازدید | 36 پست

واقعأ احمقانه عرین جمله ای ک بعضی افردا وختی ی کار نادرست رو دارن انجام کیدن ب بقیه تحویل میدن یا وختی نمیخان کمک دیگران کنن درسته ک ادم نباید فضول باشه و سرش تو کار دیگران نباشه اما اینکه اینجا هرچی میشه میگن ب تو چ یا ب ما چ واقعأ از شعور و درک پایینه ما داریم تو دنیایی زندگی میکنیم ک اگه اب زیاد مصرف کنیم واسه نسل بعد کم ابی داریم اگه ماسک نزنیم ممکنه ی نفر رو ب کشتن بدیم وی عالمه چیز دیگه بد چجوری انقدر راحت میتونید بگید به من چه یا به تو چه🤔

اگه فا..ل خواستی درخواست بده

:///

مامان نی نی خان❣ بگم کاربری اولم ترکید🤪کاربری دست خودمو مامانمه😂🤪  💚اللهم صل علی محمد و آل محمد💚برای ازدواج کردن دوست داشتن کافی نیست، تفاهم مهمه، فرهنگ مهمه، اخلاق مهمه، خانواده مهمه، هیچ وقت نگید دوسش دارم همین کافیه!کافی نیست...بعد از ازدواج می‌فهمید کافی نیست...دوری ما از خدا باعث میشه از دیگران توقع داشته باشیم ، حتی توقع آرامش .... ❣اگه تو جمع کسی حرفی زد و بهش توجهی نشد ، تو بهش توجه کن ، اگه تو گروه کسی سوال پرسید و کسی جوابشو نداد تو حداقل بگو نمیدونم ، اگه تو جمع کسی پرید وسط حرف یکی دیگه، بعد تو دوباره بپرس و بحثشو ادامه بده ، اگه کسی عکسی بهت نشون داد تو بگو قشنگه ، نزار چیزای کوچیک باعث ناراحتی آدما بشه ، نزار کسی حس کنه دیده نمیشه ، دنیا به خوبی نیاز داره رفیق :) 🤍💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

راستش من نمیتونم وقتی داداشم داره خودشو از پل پرت میکنه بگم ب من چه. اگه این ملاک روشن بودنه که من تاریکم..

میشه برا ثابت شدن شماره چشمم و افزایش ضخامت قرنیه م یخ صلوات بفرستی؟ منم‌ ارزو دارم بتونم لیزیک یا لازک کنم 🥺❤
2738

مثلا طرف میگه جاریم کمدلباس خریده در حالی که پولی ندارن .

یا میگه مادرشوهرم  با زن دایی اش جی جی باجی شده 

یا جاریم با خواهرشوهرم صمیمی ان 

یا .....

اونوقت میگیم به ما چه به تو چه ؟ 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

اتفاقا خیلی جمله خوبیه گاهی اوقات باید به بقیه فهموند به اونها ربطی نداره یا یه موضوعی به من مربوط نیست

تعریف از خود نباشه استقلالی ام :)               ـــــﮩﮩ٨ﮩــــﮩ٨ﮩﮩـ💙ـﮩﮩ٨ﮩــــﮩ٨ﮩﮩــ

وختی ؟😀

بله درسته بعضی چیزا به من چه به تو چه براش مفهومی نداره.برخی هاش چرا معنا داره ...

اما کلا یه چیزی هست که تو اجتماعات رخ میده .اونم اینکه یه چیزی وایرال میشه تو مجازی و طوطی وار همه تکرارش میکنن ...مثال معمولش اینه : تموم شد ؟ خیلی تاثیر گذار بود ...

جمله فوق را تا مدتها در مجازی شاهدیم اونم طوطی وار و تقلیدی 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2706