2726
من سه ماه خوردم عزیزم . و خدا رو شکر میکنم خوردم بخاطر وسواس فکزیم زندگیم داغون بود

خوشبحالتون پ چرا هیچکدوم ارین داروها رو من تتثیری نداره..دارم دق مبکنم انگار گچ‌ مبخورم.

عزیزم چوقت نکردن داروها؟من خیلی میترسم بخورم واز یه طرفیم نیاز دارم

چاق؟

نه اصلا

اتفاقا فلوکستین جلو اشتها میگیره من کلیم وزن کم کردم

روزها با زن آفرودیت درونم میجنگم شبها از جنگ خسته او را در آغوش میکشم🍂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حتما درمان کن عزیزم . وسواس فکری با قرص درمان میشه ... بعدش با فکر ....و انشالله خوب میشی قربونت

من ۶ ماه دارم میخورم

خوب شده بودم ولی الان که یکم زندگیم چالش داره باز داره برمیگرده با این که قرصامم میخورم

روزها با زن آفرودیت درونم میجنگم شبها از جنگ خسته او را در آغوش میکشم🍂
2728
نه از کم شروع میکنن بعد چند ماه میبرن بالا من الان کلومیپرامین ۱۰ میخورم و فلوکستین ۲۰ حالمم بده ب ...

فلوکستین ۲۰ ضعیفه یا قوی؟

وسواستون در چ حده؟

میشه برام از ته دلت یه آرزوی قشنگ کنی و صلوات بفرستی:)♥
۲ تا تقریبا ۶ ماهه وسواسم خیلی خیلی بهتر شده ولی جدیدا به خاطر مشکلاتم یکم برگشته افسردگیم ولی چند ...

سلام عزیزم، اگه فکر میکنین درگیر وسواس هستین، میتونین به چندتا سوال دربارش پاسخ بدین؟

من دانشجوام و واقعا به کمکتون احتیاج دارم...    

آخرش یه قرعه کشی نقدی هم داره  

https://survey.porsline.ir/s/9MXXLdu

اول میگن روزی یه دونه بخور بعد یه هفته میگن روزی دو تا بخور مال من اینجوری بود بستگی داره وضع روحی ...

سلام عزیزم، اگه قبلا درگیر وسواس بودین، میتونین به چندتا سوال دربارش پاسخ بدین؟

من دانشجوام و به خاطر کرونا خیلی عقب افتادم...  اگه پرش کنین لطف بزرگی به من کردین  

آخرش یه قرعه کشی نقدی هم داره که میتونین درش شرکت کنین  

https://survey.porsline.ir/s/9MXXLdu

بستگی به شدتش داره به بعضیا دوز بالا میدن ولی دو سه روز نصفه باید بخوری تا بدنت عادت کنه 

🦄دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور🧚‍♂️  🌱تنها راهی که می‌شود يک زندگی بهتر داشت این است که رشد کنیم. تنها راهی که می‌شود رشد کرد این است که تغییر کنیم؛ تنها راهی که می‌شود تغییر کرد این است که چیزهای جدید یاد بگیریم. 🌿