2410
2553

سال سوم دانشگاهه . اول که بهش پول داد تا از خوابگاه دربیاد.  در حالی که خوابگاه و دانشگاهش خوب بود و الان هم که اکثرا نمیان و غیر حضورین خلوت هم بود.. بهش گفت خونه بگیره الانم بهش گفته رشته ات رو دوست نداری کار دیگه بکن .اونم یه رشته نسبتا خوب رو که تو شهرشون بازار کار هم داره ول کرده. داره یه کاری میکنی که اصلا نیاز به سواد نداره تازه پول چندانی هم توش نیست.. 

آخرش این دختر رو بیچاره میکنه. بعضی مادر ها از هزار تا دشمن بدترن.  شما هم دور و برتون دارین؟

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خب به دخترش میگه از هر کاری که لذت میبری همون کاررو انجام بده .  و این درسترین کاره 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
2456
تو‌ چرا حرص میخوری😂نکنه حسودی!؟!

وا مگه حسودی داره. مادر خل داشتن؟

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
خب به دخترش میگه از هر کاری که لذت میبری همون کاررو انجام بده .  و این درسترین کاره

دقیقااا 

مطمن باش اونم فکراشو کرده

من حسابم ز همه مردم این شهر جداست من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست💜🙂
2714
2706