2733
2734

دار  و ندار این ماهمون ۵۰۰ تومن بود برداشته قرض داده به دوستش تا حقوق بگیره واقعا داره اشکم در میاد میگم تا تا یکم دوم که پول میاد دستمون چطور دووم بیاریم عین خیالش نیست.بهش گفتم میرم خونه ی مامانم فقط گفت غلط کردی بشین سرجات.زنگ زدم رد داد یعنی با زبون بی زبونی داره میگه برو؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم اتفاقا بنظرم داره میگه نرو یکم تحمل کن إن شاءالله خدا همین ماه بیشتر از اینا براتون برسونه

این الطالب بدم المقتول بکربلا.     السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین(ع)
2731
نه عزیزم اتفاقا بنظرم داره میگه نرو یکم تحمل کن إن شاءالله خدا همین ماه بیشتر از اینا براتون برسونه

همیشه هر چی بوده بخاطر رفیقاش به باد داده ما بچه داریم واقعا سخته تازه پس انداز من بود برداشت برد داد.پیامم دادم جواب نداد حتی

2738

رایت گفته بشین سر جات حالا حتما رودربایسی کرده داده عزت نفس بالایی داشته داده خدا بهتون برکت میده نگران نباش باهاش با آرامش صحبت کن کار تو بدتره اگه بخوای برای این موضوع دعوا کنی 

بشین سرجات دیگه. تو چکار داری . خرید داشتی بهش بگو خودش میدونه شاید نسیه بیاره. اگرم نیاره زن و شوهر ...

بله سختی یکی‌دو روز نه چند سال هر چیم بخام فراهم نمیکنه میگه تحمل کن ندار نیست ولی هر چی‌در میاره خرج دوستای عوضیش میکنه

نه بابا این مردها اگر کار احمقانه ای هم انجام دادن غرورشون اجازه نمیده ازخانم عذرخواهی کنن به این دلیل برای اینکه آبروریزی نشه وسرزنش نشه باتون این برخورد نامناسب را داشته. 

هیچی لیست خرید بده دستش کاریت نباشه نیاورد جمع کن برو خونه مادرشوهرم اونجا بریز و بپاش تا از اینکارا ...

از خداشه برم خونه ی مادرش لیستم بدم میگه ندارم هیچ وقت واسه ما نداره

رایت گفته بشین سر جات حالا حتما رودربایسی کرده داده عزت نفس بالایی داشته داده خدا بهتون برکت میده نگ ...

اخه همیشه بی پولیم دیگه باید خودش درک میکرد این دوستشم محل سگ بهش نمیذاره این داره واسه همه جون میده

2706