2703
2553
عنوان

دختر عمه م خودکشی کرده الان تو کماست 😞😥😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 11933 بازدید | 263 پست
اونکه پزشک بوده چرا داروی بیهوشی نخورده..ایتجوری بهوشم بیاد شاید فلج مغزی بشه...من پزسک بودم همون دا ...

دارو بیهوشی میکشه مگ؟

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یکی از دوستای ما خودکشی کرد خودشو حلق اویز کرد ولی وقتی فهمیدن دستشو به طناب گردنش گرفته بوده ک بتون ...

چی بگم ...

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀
استارتر من همش دارم واسش دعا میکنم.اگه قراره سالم به هوش بیاد انشالله به هوش بیاد اگه قراره ناقص بش ...

سلام امروز به هوش اومده خدا رو شکر و تونسته حرف بزنه .. ممنون از همه دوستای خوب نی نی شایتی . امیدوارم همتون حاجت روا شید..❤❤❤❤

شهر ما برف سنگینی اومده خدارو شکر بایت این رحمت و برکت خدا . برای همین اینترنتم خیلی ضعیفه... ببخشید اگه دیر بیام. اگه شد لطفا دوستان رو درجریان بزارید

2720
سلام امروز به هوش اومده خدا رو شکر و تونسته حرف بزنه .. ممنون از همه دوستای خوب نی نی شایتی . امیدوا ...

الهی شکر❤😍😍😍😍

خدا سلامتی بده❤❤

تمام انسانها باهم مساوی هستند به جز انهایی که مخالف برابری هستند✊🏻اگه هنوز فکر میکنی زن کالاست و باید آک باشه و به اینکار میگی حیا و نجابت،کسی که سنش بالاست و ازدواج نکرده ترشیدست،پسر اوردن شاهکاره،مردا میتونن هرکاری کنن چون مردن،ما باید بدنمونو طبق سلیقه مردا تغییر بدیم،باید جوری رفتار کنیم که پسندیده شیم‌‌‌، ..لطفااااا منو ریپلای نکن و تو تاپیکام اظهار نظر نکن💕
دنیا چو حباب است آنهم چه حباب / نی بر سر آب بلکه بر روی سراب /آنهم چه سراب آنکه بینند به خواب / وان ...

اگه حباب است پس چرا کلا افریده؟؟کلی ام نیاز تو وجود ادما قرار داده ک بخاطرش همدیگزو دارن تیکه پاره میکنن..

2714
اگه حباب است پس چرا کلا افریده؟؟کلی ام نیاز تو وجود ادما قرار داده ک بخاطرش همدیگزو دارن تیکه پاره م ...

بله آفریده برای آخرت و زندگی ابدی و این دنیا رو نباید به خودی خود جدی گرفت فقط برای ساختن آخرت 

بله آفریده برای آخرت و زندگی ابدی و این دنیا رو نباید به خودی خود جدی گرفت فقط برای ساختن آخرت 

باشه پس بشینییم ی گوشع چشم رو همه نعمتای خدا ببندیم تا مرگگ بیاد سراغمون..ب امید اخرت خوب..هه 

دنیا چو حباب است آنهم چه حباب / نی بر سر آب بلکه بر روی سراب /آنهم چه سراب آنکه بینند به خواب / وان ...

عرضه خودکشیه درست حسابیم ندارم خاکتوسرم

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!...!!! پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشقم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!
استارتر من همش دارم واسش دعا میکنم.اگه قراره سالم به هوش بیاد انشالله به هوش بیاد اگه قراره ناقص بش ...

دختر عمه م به هوش اومد عزیزم... خداروشکر حرف زد و الان حالش خیلی بهتره ممنون برا همه چی❤❤

2706