2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

افرررررین خسته نباشی عزیزم

اینجا که میام از خودم خیلی ناامید ومایوس میشم😑

:)💛🌻 دختربچه ۱۳ساله کارت ملی نداره،اجازه گرفتن گواهینامه نداره،اجازه مسافرت رفتن نداره،حق رای دادن نداره،هیچ کارتجاری ومالی ای نمیتونه انجام بده و صلاحیت انجام هیچ کاری رو نداره! اما صلاحیت کافی برای"بله" گفتن سرسفره‌ی عقد رو داره😊 خودتون‌متوجه هستید دیگه؟💛🌻🚫درخواست دوستی ندید بخصوص آقایون،قبول نمیکنم،باتچکر🤌🏻  برای مدتی off....
2728

خیلی قشنگه افرین 👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻🤩🤩🤩

اَ اون دورا میاد بو تو😎😀 زومن گرگا همه رو تو 😎😀 اکیپ همه لات و لوتو 😎✌🏻😀 یعنی تو فقط بزن سوتو 😎😀  این فیکارو اَ من دور کن 😎😀 فقط اورجینالا رو جور کن 😎😀 یه لحظه منو بو کن 😂😎😀بویه موفقیته چشم حسودا رو کور کن 😎😀 الان من رسمن توپم😎😂 تازه رسیدم فضا بودم 😂😎😀 تیپم سر تا پا سیاه 😎😀که مچ کنم با فانتزیام😎😀
2738
ممنون عزیزدلم

فدات شم 🤩🌺

اَ اون دورا میاد بو تو😎😀 زومن گرگا همه رو تو 😎😀 اکیپ همه لات و لوتو 😎✌🏻😀 یعنی تو فقط بزن سوتو 😎😀  این فیکارو اَ من دور کن 😎😀 فقط اورجینالا رو جور کن 😎😀 یه لحظه منو بو کن 😂😎😀بویه موفقیته چشم حسودا رو کور کن 😎😀 الان من رسمن توپم😎😂 تازه رسیدم فضا بودم 😂😎😀 تیپم سر تا پا سیاه 😎😀که مچ کنم با فانتزیام😎😀
ممنون عزیزم  ناامید چرا

حتی یه کیک هم بلد نیستم درست کنم الان یکی ازهمکلاسیام توخونش کیک درست میکنه میفروشه چه کیکاااایی ازراهنمایی تاحالا شروع کرده

ولی من ارایشگری بافتنی رفتم توهیچکدومم عرضه نداشتم درامدزایی کنم🤦‍♀️😂😂😂

یه کیک درست کردم گربه تو خیابونم نخورد🤣

:)💛🌻 دختربچه ۱۳ساله کارت ملی نداره،اجازه گرفتن گواهینامه نداره،اجازه مسافرت رفتن نداره،حق رای دادن نداره،هیچ کارتجاری ومالی ای نمیتونه انجام بده و صلاحیت انجام هیچ کاری رو نداره! اما صلاحیت کافی برای"بله" گفتن سرسفره‌ی عقد رو داره😊 خودتون‌متوجه هستید دیگه؟💛🌻🚫درخواست دوستی ندید بخصوص آقایون،قبول نمیکنم،باتچکر🤌🏻  برای مدتی off....
ای جان با تمرین حتما میتونی

اینقد مواد خراب کردم شوهرم میگه نمیخاد ولی من انکار ی ویروس افتاده به جونم باید درست کنم هربار میگم ایندفعه خوب درمیارم باز یا پف میخابه یا تهش خمیر میمونه🥺😭😭😭

منم سفارش میگیرم حتما استعدادت جای دیگست عزیزم 

خیلی عالیه 

نمیدونم والا فعلا که چندماهه میرم سرکار که اونم دیگه خسته شدم😂خیلی حس بی عرضگی دارم....😑

2706